У Національному фармацевтичному університеті завершився щорічний студентський турнір із міні-футболу «Кубок ректора НФаУ»

Змагання відбулися за підтримки кафедри фізичного виховання, ректорату, профспілки співробітників НФаУ та профспілки студентів НФаУ, які доклали максимум зусиль для належного проведення заходу.


Слід відзначити, що ці, нині вже традиційні, турніри були започатковані з метою пропагування та популяризації здорового способу життя серед студентів.

У змаганні за головний трофей – право дати перемозі своє ім'я – взяли участь 15 команд. Вони формувалися з вітчизняних та іноземних студентів НФаУ, учнів Коледжу НФаУ, слухачів підготовчого відділення.

Урочисте відкриття турніру відбулося 16 лютого. Згідно з жеребкуванням протягом десяти днів на футбольному полі тривали ігри, в результаті яких до півфіналу потрапили команди «НФаУ-1» та «НФаУ-2». Вони і зійшлися у спортивному двобої 27 лютого. Гра пройшла напружено, цікаво й емоційно, з великою кількістю гострих моментів, за активної підтримки вболівальників.

За результатами змагань переможцем турніру із міні-футболу «Кубок ректора НФаУ-2015» стала команда «НФаУ-2». Її склад – студенти факультету з підготовки іноземних громадян Айгуль Анас, Аглаф Юссеф, Бенатту Анасс, Муссауі Юссеф, Кадусі Алла Еддін, Ерхеідір Фуад. Юнаки отримали медалі, грамоти та головний трофей – кубок ректора. І славу справжніх футболістів в університеті.

Крім команди-чемпіона, серед учасників турніру визначалися кращі спортсмени в окремих номінаціях. В особистому заліку перемогу здобули:

у номінації «Кращий бомбардир» – Аззетин Амін (факультет з підготовки іноземних громадян);

у номінації «Кращий голкіпер» – найрідкіснішому і найціннішому футбольному амплуа – Айгуль Анас (факультет з підготовки іноземних громадян);

у номінації «Кращий гравець» – Сихалі Яссер (підготовчий факультет);

у номінації «Кращі вболівальники» – група підтримки з Коледжу НФаУ.

Завершений турнір засвідчив волю до перемоги кожного гравця, вміння створювати командну атмосферу, відданість спорту та пряму залежність докладених зусиль до отриманого результату. З цього приводу Тайгер Вудс якось сказав: «Чим більше я тренуюся, тим частіше мені щастить». Тож побажаємо нашим чемпіонам сил і подальших перемог – і у спорті, і у навчанні.

Фото:


Останні новини