Студенти Далівського університету перемогли у фіналі Кубка світу з карате

Магістрант юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, майстер спорту міжнародного класу Максим Скляр посів перше місце в IV фіналі Кубка світу з карате і кобудо в розділі kata rengokay (18-35 років), а його брат-другокурсник Сергій Скляр взяв срібло в розділі shobu sanbon (18-35 років).

 


Програма змагань Фіналу четвертого Кубка світу з «Наха-те» гр. А карате і кобудо включала в себе формально-технічні комплекси ката карате і кобудо, а також розділи куміте, проведені в різних вікових групах та вагових категоріях. У змаганнях, які проходили в Одесі, взяли участь 600 представників 18 країн світу: Італії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Азербайджану, Румунії, Ірану, Прибалтійських країн та країн Близького зарубіжжя. Турнір був майстерним, оскільки за держави виступали провідні спортсмени.

 

Луганську область у складі збірної команди України представляв спортивний клуб «Олімпієць», тренером якого є Максим Скляр - багаторазовий переможець не тільки національних, а й міжнародних чемпіонатів і кубків, майстер спорту міжнародного класу. Максим Скляр своєю черговою перемогою і високими результатами в турнірі знову довів, що є сильним спортсменом.

«З кожним разом стає важче підтримувати планку переможця, оскільки спортсмени стають все кваліфікованішими через популяризацію карате, - ділиться враженнями Максим Скляр. - Турнір проходив на найвищому рівні, неспроста Україна входить до п'ятірки найсильніших країн світу з цього виду спорту».

Максим показав себе і сталим тренером. У IV фіналі Кубка світу з карате і кобудо шість його учнів також заробили призові місця в багатьох розділах і категоріях, за що отримають звання кандидатів у майстри спорту з карате.

Сергій Скляр намагається підтримувати високий спортивний рівень старшого брата, зайнявши II місце в індивідуальному виді карате. Таким чином, далівці взяли два перших призових місця у дорослій категорії в змаганнях світового рівня. І своїми перемогами на даному кубку світу Максим і Сергій підтвердили своє членство в Національній збірній Україні. Тепер хлопці будуть готуватися зі своїми вихованцями до Чемпіонату Європи, який відбудеться в жовтні на Угорщині.

За матеріалами прес-служби університету


Останні новини