Студентська збірна команда України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді ввійшла в десятку кращих світу!

У м. Шенжень (Китайська Народна Республіка) завершилися змагання ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади, у яких брала участь студентська збірна команда України.


Наші студенти виборювали медалі у 20-ти видах спорту і здобули 44 нагороди, з них: 11 золотих, 19 срібних та 14 бронзових медалей, тим самим посівши в загальнокомандному рейтингу сьоме місце зі 152-х країн світу.

 

Слід відзначити, що українські студенти випередили такі країни, як Німеччина, Іспанія, Франція, Велика Британія, Польща, Нідерланди, Канада, Австралія.

Вітаємо чемпіонів і призерів Універсіади, тренерів та усіх, хто зробив все можливе, для вдалого виступу українських студентів на цих престижних змаганнях!

N

Країна

золото

срібло

бронза

Всього

1.

Китайська Народна Республіка

75

39

31

145

2.

Російська Федерація

42

45

45

132

3.

Республіка Корея

28

21

30

79

4.

Японія

23

26

38

87

5.

США

17

22

11

50

6.

Італія

12

5

13

30

7.

УКРАЇНА

11

19

14

44

8.

Тайпей

7

9

16

32

9.

Туреччина

7

7

8

22

10.

Королівство Таїланд

7

2

9

18

 

СПИСОК
чемпіонів та призерів студентської збірної
команди України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді
(12-23 серпня, м. Шенжень, Китайська Народна Республіка)

Золоті  медалі

Боротьба дзюдо
Туркс Вікторія                      Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка

Фехтування - шабля
Ягодка Андрій                      Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського
Фехтування - шабля
Харлан Ольга                        Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

Фехтування – шабля –  командні змагання
Бойко Дмитро                       Львівський державний університет
фізичної культури
Штурбабін Олег                             Львівський державний університет
фізичної культури                         
Пундик Дмитро                     Хмельницький національний університет
Ягодка Андрій                      Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

Гімнастика спортивна – абсолютна першість (чоловіки)
Куксенков Микола                Національний університет фізичного виховання і спорту України

Легка атлетика – 400 м з барєрами
Ярощук Анна                        Дніпропетровський державний аграрний
університет

Легка атлетика – 800 м
Завгородня Ольга                 Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г.Шевченка

Легка атлетика – стрибки у висоту
Бондаренко Богдан               Харківська державна академія фізичної
культури

Легка атлетика естафета 4х100 м жіноча
Погрібняк Наталія                Харківська державна академія фізичної культури
Стуй Христина                      Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Тітімець Анна                        Тернопільський національний економічний університет
Бризгіна Єлизавета               Луганський національний університет імені   
Тараса Шевченка

Велоспорт на треку – 20 км
Калітовська Леся                            Луганський національний університет імені   
Тараса Шевченка

Стрільба кульова – 25 м пістолет – командні змагання
Дьомкіна Катерина               Дніпропетровський державний інститут
фізичної культури і спорту
Крячко Інна                           Національна академія природоохоронного та курортного будівництва
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну

Срібні  медалі

Фехтування - шпага
Кривицька Олена                  Тернопільський національний економічний університет

Фехтування – шабля – командні змагання
Хомрова Олена                     Національний університет кораблебудування 
імені адмірала Макарова
Харлан Ольга                       Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова
Пундик Галина                      Хмельницький національний університет
Комащук Аліна                     Кам’янець - Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Гімнастика спортивна – командні змагання
Костюченко Марина             Національний педагогічний університет імені М. П.Драгоманова
Голенкова Валентина            Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Дем’янчук Яна                      Національний університет фізичного виховання і спорту України
Кисла Ангеліна                     Національний університет фізичного виховання і спорту України
Коваль Анастасія                  Національний університет фізичного виховання і спорту України

Гімнастика спортивна – вправи на перекладині
Куксенков Микола                Національний університет фізичного виховання і спорту України

Плавання – 100 м вільний стиль (жінки)
Степанюк Дар’я                    Харківська державна академія
фізичної культури

Плавання – 50 м вільний стиль
Степанюк Дар’я                    Харківська державна академія
фізичної культури

Велоспорт-трек – 500 м – спринт
Шуліка Любов                      Луганський національний університет імені    
Тараса Шевченка

Велоспорт-трек – 3000 м – гонка переслідуванння
Калітовська Леся                            Луганський національний університет імені   
Тараса Шевченка

Легка атлетика – 100 м
Стуй Христина                      Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу

Легка атлетика – потрійний стрибок
Кузнєцов Віктор                   Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

Легка атлетика – метання спису
Авраменко Роман                 Таврійський національний університет імені
В. І.Вернадського

Легка атлетика – 1500 м
Міщенко Анна                         Харківська державна академія фізичної  
культури

Стрільба з луку – командні змагання
Дорохова Тетяна                   Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
Кушнірук Олена                   Львівський державний університет
фізичної культури
Мільченко Ніна                     Харківська державна академія фізичної
культури

Важка атлетика – 105 кг
Гордійчук Микола                Луцький інститут розвитку людини Відкритого
міжнародного університету розвитку людини
«Україна»

Шахи – командні змагання
Музичук Марія                     Львівський державний університет фізичної культури
Должикова Катерина            Київський національний лінгвістичний університет
Калініна Ольга                      Тернопільський національний економічний університет
Павлов Сергій                       Національний університет фізичної культури та спорту України
Кравців Мартин                    Львівський державний університет фізичної культури
Вовк Юрій                             Львівський національний університет імені Івана Франка
Вовк Андрій                          Львівський національний університет імені Івана Франка

Стрибки у воду – пара, 3 м трамплін
Федорова Олена                          Миколаївський національний  університет 
імені В.О.Сухомлинського
Письменська Анна                       Луганський національний університет імені  
Тараса Шевченка

Стрибки у воду – чоловіки, за підсумками змагань
Кваша Ілля                                      Миколаївський національний університет 
імені В.О.Сухомлинського
Пригоров Олексій                         Харківська державна академія фізичної                
культури
Міляєв Костянтин                         Миколаївський національний університет    
імені В.О.Сухомлинського
Меженський Дмитро                    Луганський національний університет імені  
Тараса Шевченка
Бондар Олександр                       Луганський національний університет імені  
Тараса Шевченка

Художня гімнастика – вправи з обручем
Максименко Аліна                          Національний університет фізичного
виховання і спорту України

Волейбол, чоловіки
Бабков Дмитро                   Харківська державна академія фізичної культури

Левченко Андрій                Харківська державна академія фізичної
культури

Шаврак Дмитро                  Харківська державна академія фізичної культури

Жуматій Олександр           Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Тупчій Андрій                       Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Ковальчук Володимир       Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Юшкевич Руслан                 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Клямар Олексій                   Приватний ВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем' янчука »

Шевцов Руслан                    Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

Щекалюк Віктор                   Приватний ВНЗ «Кримський інститут економіки та господарського права»

Савін Андрій                         ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу»

Гармаш Пилип                      Українська державна академія залізничного транспорту

Бронзові  медалі

Фехтування - шпага
Герей Анаттолій                  Національний університет фізичного виховання              
і спорту України

Гімнастика спортивна – вправи на різновисоких брусах
Кисла Ангеліна                     Національний університет фізичного виховання і спорту України
Легка атлетика – 800 м
Лабанова Лілія                      Луганський національний університет імені 
Тараса Шевченка

Важка атлетика – +105 кг
Прошак Олег                         Дніпропетровський державний аграрний університет

Волейбол пляжний
Самодай Валерій                 Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка
Попов Сергій                         Запорізький національний університет

Плавання –1500 м вільний стиль
Фролов Сергій                        Запорізький національний університет

Стрибки у воду – трамплін 1 м
Кваша Ілля                               Миколаївський національний університет імені  
В. О.Сухомлинського

Велоспорт-трек – 3000 м – гонка переслідуванння
Галюк Світлана                     Луганський національний університет імені 
Тараса Шевченка

Боротьба дзюдо – командні змагання
Ласкута Анатолій               Тернопільський національний економічний
університет
Єфанов Іван                        Інститут економіки та права Академії
праці та соціальних відносин (м.Севастополь)
Попович Віталій                  Луганський державний університет внутрішніх
справ імені Е. О. Дідоренка
Ньябалі Кеджау                  Кам’янець-Подільський національний
університет імені Івана Огієнка
Тоновян Размік                  Національний університет фізичного виховання
і спорту України
Сізов Олександр                Харківська державна академія фізичної
культури
Бурдун Андрій                      Національний університет фізичного виховання і спорту України

Стрільба з луку – мікст
Мільченко Ніна                      Харківська державна академія фізичної
культури
Грачов Дмитро                      Харківська державна академія фізичної
культури

Стрільба кульова – 10 м пістолет командні змагання
Коростильова Юлія              Львівський державний університет фізичної культури
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну
Крячко Інна                              Національна академія природоохоронного та курортного будівництва

Стрільба кульова – 10 м пістолет
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну

Стрільба кульова – 25 м пістолет
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну

Художня гімнастика – вправи з булавами
Максименко Аліна                  Національний університет фізичного виховання і спорту України


Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...