Студенти Уманського педуніверситету примножують спортивну славу України

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Шуптар, Валентин Хмільовий та команда веслувальників поповнили скарбничку спортивних досягнень України черговими нагородами.


На І Європейських іграх, які проходили 12-28 червня в столиці Азербайджану, борець Василь Шуптар став бронзовим призером із вільної боротьби. У фінальному двобої уманський студент впевнено здолав болгарина, чемпіона світу 2006 року Радослава Вєлікова, продемонструвавши водночас на Євроіграх найкращий результат серед українських «вільників».

Надзвичайно результативною була участь студентів УДПУ імені Павла Тичини у складі команди Черкаської області на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1997-98 р.н та молоді до 23 років, що проходив 26-30 червня у м.Дніпропетровську. Уманські студенти повернулися додому із повним комплектом нагород.

Юрій Мельник здобув «золото» в байдарці-одиночці на дистанції 500 м. Сергій Гуляйко завоював срібні нагороди у заїздах каное-одиночок на дистанції 500м і каное-двійок на дистанції 200 м, також бронзову медаль на дистанції 1000 м у заїзді каное-четвірок. Наталія Мельник та Діана Приймак посіли треті місця у байдарці-двійці на дистанціях 500 та 200 м, а також в байдарці-четвірці із Анжелою Шемракович, студенткою УДПУ, на дистанції 500 м. Назар та Богдан Щербаки виконали на цих змаганнях норматив майстра спорту України. В загальному підсумку команда Черкаської області посіла 7 загальнокомандне місце серед 22 команд-учасниць.

Результативними були виступи студентів-веслувальників і на особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що проходив з 02 по 07 липня у місті Дніпропетровську. У складі команди Черкаської області студентка Наталія Мельник посіла третє місце у байдарці-двійці на дистанції 1000 м, виконавши також норматив майстра спорту України.

Із Угорщини, де 2-7 липня проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту, із медалями повернувся вихованець факультету фізичного виховання Валентин Хмільовий. В особовому заліку у ваговій категорії 75 кг. із результатом 54 підйоми (підйом довгим циклом 32 кг) студент виборов І місце серед чоловіків та юніорів.

Успішним для спортсмена були й наступні виступи: у поштовху двох 24-кілограмових гир із результатом 97 підйомів Валентин Хмільовий посів І місце серед студентів і І місце серед юніорів. Гирьовик також результативно виступив у збірній естафеті, за підсумками якої команда зайняла І місце. За результатами міжнародних змагань збірна України посіла ІІ місце у командному заліку, а студентська збірна - почесне І місце.

Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пишається перемогами своїх студентів і бажає їм міцного здоров’я та подальших успіхів!


Фото:


Останні новини