Дмитро Табачник привітав переможців збірної України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді 2011 року

Сьогодні,  напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту , Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав збірну спортсменів-студентів, які у представляли України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді 2011 року.


Також переможців привітали Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та голова Комітету з питань фізичного виховання та спорту В'ячеслав Гамов.

У період з 12 до 23 серпня 2011 року в м. Шенжень (Китайська Народна Республіка) відбулися змагання ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади. Національна збірна команда України була представлена 221 спортсменом з 21 виду програми, з 75 вищих навчальних закладів із усіх регіонів України.

Українські спортсмени-студенти з 32 вищих навчальних закладів успішно виступили на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді 2011 року, завоювавши 44 медалі різного ґатунку (11 золотих, 19 срібних, 14 бронзових), та посіли шосте загальнокомандне місце серед 152 країн.

Найбільш успішно виступили студенти-спортсмени у:

  • легкій атлетиці                                          9 медалей (4 – 4 – 1)
  • фехтуванні                                                  6 медалей (3 – 2 – 1)
  • гімнастиці спортивній                              4 медалі    (1 – 2 – 1)
  • стрільбі кульовій                                       4 медалі    (1 – 0 – 3)
  • Найбільша кількість спортсменів була представлена від:
  • міста Києва                                                 39 осіб
  • Харківської області                                   31
  • Тернопільської області                             20
  • Львівської області                                    19
  • Дніпропетровської області                     15
  • Хмельницької області                              14
  • Луганської області                                    14
  • Запорізької області                                   10
  • Миколаївська область                              6
  • Одеська область                                       6

«Для підготовки та успішної участі спортсменів у змаганнях були об’єднані зусилля Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Комітету з фізичного виховання та спорту, Державної служби молоді та спорту, Спортивної студентської спілки України, федерацій України з різних видів спорту», - зазначив Дмитро Табачник.

Особливу  увагу приділено підготовці спортсменів у федерації стрільби з луку, легкої атлетики, важкої атлетики, фехтування, спортивної гімнастики та інші. Завдяки фінансовій підтримці керівників вищих навчальних закладів (дев’ять з них профінансували відрядження 21 спортсмена для участі в Універсіаді), вирішено питання стосовно придбання спортивної форми, авіаційних перевезень. Також Міністерство освіти і науки, молоді та спорту вирішило питання оплати за харчування та проживання атлетів у місті Шенжені.

"Я не буду повторювати пафосних слів, але дійсно ваш успіх захоплюючий і змушує серце кожного громадянина України стискатись від гордості, тому що ті 4,5 десятка медалей, які ви здобули на далекій китайській землі, говорять про те, що Україна за 20 років не втратила своїх завоювань як велика спортивна держава", - сказав Міністр.

Підготовку спортсменів вели кращі тренери України:

Акілов М., Красовський С. - легка атлетика, Давидян Г., Штурбабін В. – фехтування, Куксенков Ю., Коробчинська І. - гімнастика спортивна, Скрипка С., Бородаєнко Е.        - волейбол (чол.), Щерба В., Коновалюк Г., Камінський О. - стрільба кульова, Алаєв П., Поляков О. - важка атлетика, Базін С., Тичко О. - велоспорт на треку, Ширидега А., Гуменюк С. - стрибки у воду, Самодай В. - волейбол пляжний (чол.), Сердюк В., Єгоров А. - стрільба з луку та багато інших.

Велику увагу приділили підготовці та участі студентів у ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді ректори вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації: Платонов В.М. (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Приступа Є.Н. (Львівський державний університет фізичної культури), Юрій С.І. (Тернопільський національний економічний університет), Олійник М.О. (Харківська державна академія фізичної культури), Кудренко А.І. (Сумський державний педагогічний університет), Андрущенко В.П. (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова), Будак В.Д. (Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського), Чебикін О.Я. (Південноукраїнський національний педагогічний університет), Коцан І.Я. (Волинський національний університет), Рижков С.С. (Національний університет кораблебудування), Бондар О.Г. (Запорізький національний університет) та багато інших.

 

Вітаємо українських спортсменів-переможців ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади-2011 та бажаємо подальших перемог!

 

СПИСОК
чемпіонів та призерів студентської збірної
команди України на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді
(12-23 серпня, м. Шенжень, Китайська Народна Республіка)

 

Золоті  медалі

 

Боротьба дзюдо
Туркс Вікторія                      Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О.

Дідоренка

 

Фехтування - шабля
Ягодка Андрій                      Південноукраїнський національний педагогічний університет

імені К. Д. Ушинського


Фехтування - шабля
Харлан Ольга                        Національний університет кораблебудування імені адмірала

Макарова

 

Фехтування – шабля –  командні змагання
Бойко Дмитро                        Львівський державний університет фізичної культури
Штурбабін Олег                    Львівський державний університет фізичної

культури                         
Пундик Дмитро                     Хмельницький національний університет
Ягодка Андрій                       Південноукраїнський національний педагогічний університет

імені К. Д. Ушинського

 

Гімнастика спортивна – абсолютна першість (чоловіки)
Куксенков Микола                Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

Легка атлетика – 400 м з бар’єрами
Ярощук Анна                        Дніпропетровський державний аграрний університет

 

Легка атлетика – 800 м
Завгородня Ольга                 Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.

Г.Шевченка

 

Легка атлетика – стрибки у висоту
Бондаренко Богдан               Харківська державна академія фізичної культури

 

Легка атлетика естафета 4х100 м жіноча
Погрібняк Наталія                Харківська державна академія фізичної культури
Стуй Христина                      Івано-Франківський національний технічний університет нафти і

газу
Тітімець Анна                       Тернопільський національний економічний університет
Бризгіна Єлизавета              Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Велоспорт на треку – 20 км
Калітовська Леся                      Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Стрільба кульова – 25 м пістолет – командні змагання
Дьомкіна Катерина               Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і

спорту
Крячко Інна                           Національна академія природоохоронного та курортного

будівництва
Костевич Олена                    Київський національний університет технологій та дизайну

 

Срібні  медалі

 

Фехтування - шпага
Кривицька Олена                  Тернопільський національний економічний університет

 

Фехтування – шабля – командні змагання
Хомрова Олена                    Національний університет кораблебудування  імені адмірала

Макарова
Харлан Ольга                       Національний університет кораблебудування імені адмірала

Макарова
Пундик Галина                     Хмельницький національний університет
Комащук Аліна                     Кам’янець - Подільський національний університет імені Івана

Огієнка

 

Гімнастика спортивна – командні змагання
Костюченко Марина             Національний педагогічний університет імені М. П.Драгоманова
Голенкова Валентина          Кіровоградський державний педагогічний університет імені

Володимира Винниченка
Дем’янчук Яна                      Національний університет фізичного виховання і спорту України
Кисла Ангеліна                     Національний університет фізичного виховання і спорту України
Коваль Анастасія                 Національний університет фізичного виховання і спорту України

Гімнастика спортивна – вправи на перекладині
Куксенков Микола                Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

Плавання – 100 м вільний стиль (жінки)
Степанюк Дар’я                    Харківська державна академія фізичної культури

Плавання – 50 м вільний стиль
Степанюк Дар’я                    Харківська державна академія фізичної культури

Велоспорт-трек – 500 м – спринт
Шуліка Любов                      Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Велоспорт-трек – 3000 м – гонка переслідуванння
Калітовська Леся                     Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Легка атлетика – 100 м
Стуй Христина                      Івано-Франківський національний технічний університет нафти і

газу

Легка атлетика – потрійний стрибок
Кузнєцов Віктор                   Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет

імені Григорія Сковороди

 

Легка атлетика – метання спису
Авраменко Роман                 Таврійський національний університет імені В. І.Вернадського

 

Легка атлетика – 1500 м
Міщенко Анна                         Харківська державна академія фізичної культури

 

Стрільба з луку – командні змагання
Дорохова Тетяна                   Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського

національного торговельно-економічного університету
Кушнірук Олена                     Львівський державний університет  фізичної культури
Мільченко Ніна                      Харківська державна академія фізичної культури

 

Важка атлетика – 105 кг
Гордійчук Микола                Луцький інститут розвитку людини Відкритого
міжнародного університету розвитку людини
«Україна»

 

Шахи – командні змагання
Музичук Марія                     Львівський державний університет фізичної культури
Должикова Катерина            Київський національний лінгвістичний університет
Калініна Ольга                      Тернопільський національний економічний університет
Павлов Сергій                       Національний університет фізичної культури та спорту України
Кравців Мартин                    Львівський державний університет фізичної культури
Вовк Юрій                             Львівський національний університет імені Івана Франка
Вовк Андрій                          Львівський національний університет імені Івана Франка

 

Стрибки у воду – пара, 3 м трамплін
Федорова Олена                          Миколаївський національний  університет імені

В.О.Сухомлинського 
Письменська Анна                      Луганський національний університет імені Тараса

Шевченка

 

Стрибки у воду – чоловіки, за підсумками змагань
Кваша Ілля                                      Миколаївський національний університет  імені

В.О.Сухомлинського                                          
Пригоров Олексій                          Харківська державна академія фізичної культури
Міляєв Костянтин                          Миколаївський національний університет імені

В.О.Сухомлинського
Меженський Дмитро                     Луганський національний університет імені Тараса

Шевченка
Бондар Олександр                         Луганський національний університет імені Тараса

Шевченка

Художня гімнастика – вправи з обручем
Максименко Аліна                          Національний університет фізичного
виховання і спорту України

 

Волейбол, чоловіки
Бабков Дмитро                   Харківська державна академія фізичної культури

Левченко Андрій                Харківська державна академія фізичної культури

Шаврак Дмитро                  Харківська державна академія фізичної культури

Жуматій Олександр           Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана

Огієнка

Тупчій Андрій                     Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана

Огієнка

Ковальчук Володимир       Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана  \

Огієнка

Юшкевич Руслан                Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана

Огієнка

Клямар Олексій                  Приватний ВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний

університет імені академіка Степана Дем' янчука»

Шевцов Руслан                    Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і

спорту

Щекалюк Віктор                   Приватний ВНЗ «Кримський інститут економіки та

господарського права»

Савін Андрій                         ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу»

Гармаш Пилип                      Українська державна академія залізничного транспорту

 

 

Бронзові  медалі

 

Фехтування - шпага
Герей Анаттолій                  Національний університет фізичного виховання              
і спорту України

 

Гімнастика спортивна – вправи на різновисоких брусах
Кисла Ангеліна                     Національний університет фізичного виховання і спорту України


Легка атлетика – 800 м
Лабанова Лілія                      Луганський національний університет імені 
Тараса Шевченка

 

Важка атлетика – +105 кг
Прошак Олег                         Дніпропетровський державний аграрний університет

 

Волейбол пляжний
Самодай Валерій                 Сумський державний педагогічний університет імені А. С.

Макаренка
Попов Сергій                        Запорізький національний університет

 

Плавання –1500 м вільний стиль
Фролов Сергій                        Запорізький національний університет

 

Стрибки у воду – трамплін 1 м
Кваша Ілля                               Миколаївський національний університет імені  
В. О.Сухомлинського

 

Велоспорт-трек – 3000 м – гонка переслідуванння
Галюк Світлана                     Луганський національний університет імені 
Тараса Шевченка

 

Боротьба дзюдо – командні змагання
Ласкута Анатолій               Тернопільський національний економічний
університет
Єфанов Іван                        Інститут економіки та права Академії
праці та соціальних відносин (м.Севастополь)
Попович Віталій                 Луганський державний університет внутрішніх
справ імені Е. О. Дідоренка
Ньябалі Кеджау                   Кам’янець-Подільський національний
університет імені Івана Огієнка
Тоновян Размік                    Національний університет фізичного виховання
і спорту України
Сізов Олександр                   Харківська державна академія фізичної культури
Бурдун Андрій                      Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

Стрільба з луку – мікст
Мільченко Ніна                      Харківська державна академія фізичної культури
Грачов Дмитро                       Харківська державна академія фізичної культури

 

Стрільба кульова – 10 м пістолет командні змагання
Коростильова Юлія              Львівський державний університет фізичної культури
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну
Крячко Інна                           Національна академія природоохоронного та курортного

Будівництва

 

Стрільба кульова – 10 м пістолет
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну

 

Стрільба кульова – 25 м пістолет
Костевич Олена                     Київський національний університет технологій та дизайну

 

Художня гімнастика – вправи з булавами
Максименко Аліна                  Національний університет фізичного виховання і спорту

України


Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...