Привітання Дмитра Табачника з Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, фахівці сфери фізичної культури та спорту, прихильники фізкультурно-спортивного  руху! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.


Напередодні цього великого свята спорту та здоров’я хочеться особливо відзначити перемоги наших українських спортсменів на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді, на якій наша Національна збірна команда серед 152 держав завоювала 44 медалі різного ґатунку (11 золотих, 19 срібних, 14 бронзових) та посіла шосте загальнокомандне місце. Такі здобутки об?єднують українське суспільство, піднімають рівень патріотизму та гідності, приносять неперевершену радість всім прихильникам, вселяють надію на майбутні перемоги та звершення.

На сьогодні пріоритетним напрямком діяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України є впровадження в навчально-виховний процес здоров'язберігаючих технологій, покращення спортивно-масової роботи та дитячо-юнацького спорту, виховання дітей та учнівської молоді на гуманістичних олімпійських ідеях.

Тому закликаю усіх працівників галузі підтримати ці ініціативи Міністерства, докласти максимум зусиль для підвищення серед дітей і молоді рівня фізичного здоров’я населення, занять фізкультурою, спортом і туризмом та популяризації здорового способу життя.

Хочу подякувати ветеранам фізичної культури, видатним спортсменам, олімпійцям і тренерам за зустрічі та спілкування  з юними вихованцями дитячо-юнацьких та загальноосвітніх шкіл.

Такі спільні заходи мають велику суспільну значимість, забезпечують розвиток  олімпійського руху в Україні та на Вашому особистому прикладі виховують у дітей мужність, волю до перемоги та почуття патріотизму.

Маю надію, що з кожним роком фізична культура і спорт дедалі активніше входитимуть у наше життя, адже сьогодні модно бути здоровим і спортивним!

Прийміть, шановні спортсмени, тренери, організатори спорту і масового фізкультурно-спортивного руху,  найкращі побажання міцного здоров?я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — перемог в усіх справах!

З найкращими побажаннями,
Міністр освіти і науки, молоді та спорту                                                        Дмитро Табачник


Останні новини