Спортсмени УДПУ імені Павла Тичини повернулися із чемпіонатів з нагородами

Із новими перемогами повернулися спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із змагань різних рівнів.


Учасниками щорічного чемпіонату України з жонглювання гирями, що проходив 19 вересня в місті Бориспіль з нагоди відзначення 1000-ліття міста, стали двоє студентів факультету фізичного виховання УДПУ імені Павла Тичини: майстер спорту України, абсолютний чемпіон Світу 2015 року з гирьового спорту Валентин Хмільовий та майстер спорту України Вадим Марчак. За підсумками змагань хлопці вибороли три золотих медалі: Валентин здобув перемогу у двох номінаціях - двійці та четвірці, Вадим - у четвірці.

На чемпіонаті Світу з драгонболу, що відбувся у м.Рачіца (Чехія) 10 по 13 вересня, Україну представляла команда «Отаман» з міста Львова, до складу якої входила студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання УДПУ Анжела Шемракович. У запеклій боротьбі Анжела стала переможцем у дистанціях 200, 500 та 2000м.

Не менш успішною була участь випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, майстра спорту України міжнародного класу, члена збірної команди України з вільної боротьби, багаторазового чемпіона і призера України та Європи Василя Шуптаря у чемпіонаті Світу з вільної боротьби в м. Лас-Вегас (США) 10 по 12 вересня.

На килимі Василь провів п’ять сутичок: першу з іранським спортсменом, де отримав перемогу з рахунком 8:6, другу - з росіянином, вигравши 4:3. Третю сутичку переміг у турецького борця 2:0, а у четвертій, на жаль, поступився монгольському спортсмену 6:8. У боротьбі за третє місце доля звела Василя з індійським борцем, де з рахунком 6:6 він переміг і здобув бронзову медаль чемпіонату Світу з вільної боротьби в категорії до 61 кг.


Останні новини