Юридичний факультет КНУ ім. Шевченка підтримує Євро-2012

В рамках підготовки до Євро-2012 вже традиційними на юридичному факультеті нашого університету стали дружні матчі між студентами і викладачами.


Напередодні напружених навчальних днів, 14 вересня 2011 року, неперевершені форварди показали справді чудову гру, яка запам'яталася всім не тільки влучними ударами, а й атмосферою азарту, що заполонив кожного гравця. Головною перевагою такої зустрічі було те, що на полі і студент, і викладач не відчували себе як на іспиті. Метою було не навчити чогось нового чи отримати хороший бал – всі учасники матчу мали рівні стартові можливості для виграшу.

Із перших хвилин на полі відчувалося напруження, бо хоч перемога і не була головною метою обох команд, але кожен футболіст, мабуть, хотів довести, що він чогось вартий. Капітани - Берзін Павло Сергійович та Максимович Роман гідно організовували гру своїх команд. Відзначимо, що до кінця гри залишалася інтрига – хто ж все-таки переможе. І наче у старих голівудських фільмах на останніх хвилинах був забитий переможний гол, і з рахунком 6:5 виграла команда студентів. Не сумніваємося, що у викладачів ще буде можливість взяти реванш, бо вже з 1 жовтня на юридичному факультеті стартує турнір з футболу, присвячений проведенню Євро-2012 в Україні. Тож шановні вболівальники! Запрошуємо вас, як поціновувачів хорошого футболу, прийти і підтримати свої команди, адже саме ваша підтримка – це вже половина їхнього успіху.

Прес-служба університету


Останні новини