У Волинському інституті економіки та менеджменту відбувся День здоров’я

У четвер, 26 травня, у серед студентів Волинського інституту економіки та менеджменту та Старопольської Вищої школи, що діє на його базі, відбулися спортивні змагання з нагоди Дня здоров’я.


Змагання проводилися в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку. Ініціатива, організація та проведення Дня здоров’я – цілковита заслуга студентів. Чого не зробиш, але лиш не сидіти в аудиторії в сонячний травневий день!

Ключовим моментом спортивних змагань був квест. У ньому взяли участь чотири команди «Сови», «Мандри», «Волинь» та «Кока-Кола». В арсеналі кожної команди було по шість учасників та активна група підтримки.

По території парку було розміщено чотири точки, де на учасників команд чекали «агенти» із непростими завданнями: економічними ребусами, філософськими загадками, логічними загадками та практичними завданнями на кшталт заспівати гімн. Сови першими фінішували. Лише виконавши всі завдання, команда проходила далі. Першими фінішували «Сови», за ними «Кока-кола», потім «Волинь». Команда з назвою «Мандри», вочевидь, розтягувала задоволення від мандрівки парком, тому фінішувала останньою.

А тим часом кожна команда вболівальників також завдання: на бруківці створювали малюнки про здоровий спосіб життя, за що теж отримували бали на рахунок своєї команди.

Далі були вправи на розвиток мозкових м’язів – команди вирішували питання спортивної вікторин. І набиралися сил перед наступними конкурсами та естафетами.

А поки справедливі судді (перший проректор із навчальної роботи Оксана Степанюк, куратор групи «Готельна справа і туризм» Леся Киришун та старший викладач кафедри «Облік і аудит» Вікторія Жуковська) підраховували бали, зароблені всіма командами під час змагань, було визначено найактивнішого вболівальника серед груп підтримки. Ним став студент першого курсу «Економіки та організації підприємств»» Іван Римарук, який підтримував команду «Волинь», кілька годин поспіль тримаючи високо над головою плакат.

За підсумками квесту, вікторини та конкурсів перемогли «Сови»  – зібрана команда другого та третього курсів напрямку «Економіка та організація підприємств». Друге місце посіла команда «Мандри» (перший курс напрямку «Готельна справа і туризм» Старопольської Вищої школи), які надолужили низькі бали за квест високими результатами вікторини та інших конкурсів.

Третє місце поділили команди «Кока-кола» (четвертий курс «Менеджменту» ВІЕМ) і «Волинь» (першокурсники «Економіка та організація підприємств»).

Всі команди отримали грамоти від ректорату ВІЕМ та Старопольської Вищої школи, а переможці – ще й  кубок. А для підтримки бойового духу та рівня глюкози в крові учасники та вболівальники поласували солодкими подарунками.


Фото:


Останні новини