Студенти Херсонщини підтримали військовослужбовців Чаплинського блокпосту

11 березня 2014 року студенти Бериславського педагогічного коледжу та Бериславського медичного училища відвідали Чаплинський блокпост.


Поїздку організував Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністарції.

Студенти Херсонщини вирішили підтримати українських військовослужбовців не тільки теплими словами, міні-концертом, а й щедрими гостинцями, які збирали усім миром: фермери передали військовим необхідні їм продукти харчування, теплі речі, а дівчата з медичного училища зібрали листи на підтримку охоронцям спокою України.

Як розказав Андрій Яценко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА, вони були не єдиними візитерами у цей день. До Чаплинського блокпосту завітали також підприємці з Кривого Рогу та Каховки і також не з порожніми руками. А найбільшою несподіванкою для всіх став приїзд фермера з Криму, який передав військовим свіже м'ясо з власного господарства.

Командир українського підрозділу заявив, що ситуація повністю контрольована, але відбуваються переміщення військових підрозділів і тому можливі несподіванки. Військові попереджають про необхідність роз’яснювальної роботи  з населенням, аби не чіпали невідомі предмети. Як повідомив Андрій Яценко, у школах, які знаходяться у прикордонних селах будуть проведені спеціальні заняття з питань безпеки: «Додаткові знання зараз необхідні учням та їх батькам, і тому разом з фахівцями ми вирішимо це питання».

Українські військовослужбовці щиро подякували студентам за теплу підтримку, за концерт та висловили сподівання, що зустрінуться найближчим часом у мирній обстановці, а не на блокпосту.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...