Студенти КНУБА обговорили роль, права та інтуїцію жінок у прямому ефірі

Студенти КНУБА днями мали змогу привітати усіх жінок України в програмі «Наша Тема» на телеканалі «112», поспілкуватися з ведучими програми – Славою Соломко та Дашею Щасливою, а також із запрошеними гостями – зіркою вечірок та світських раутів Монро та представником Книги рекордів Гіннеса України.


Студенти-чоловіки привітали усіх присутніх жінок зі святом і презентували букет квітів найяскравішій ведучій – Даші Щасливій, повідомляє прес-слуба університету.

діалоговому режимі обговорювались такі актуальні теми як: «Права жінок», «Роль жінки в історії суспільства», «Права жінок та чоловіків». «Спроба заборонити Femen», «Жінки та чоловіки – хто розумніший?», «Інтелект та жіноча інтуїція», «Впливовість жінок» та ін. Формат програми передбачає невимушене та жартівливе спілкування усіх учасників, що дає можливість розкритися та висловити свої думки.

Також завданням студентів було допомогти художниці, присутній на передачі, створити образ теперішньої та майбутньої України.

9 березня студенти продовжили спілкування та віртуально відвідали Межигір’я. Після перегляду мистецтвознавець Наталія Романова з професійної точки зору оцінювала стиль маєтку та прилеглих територій; студенти КНУБА теж висловили свої думки щодо маєтків відомих людей України, обговорили стиль інтер’єру та екстер’єру. Тематика «жлобство» в зовнішньому вигляді відомих артистів обговорювалася з відомою стилісткою Марією Піон, яка розповіла, як стильно, модно і гармонійно підбирати елементи одягу. Засновник мистецької агенції «Наш Формат» Владислав Володимирович Кириченко розкрив тему в іншому аспекті – «жлобство у суспільстві».

КНУБА й надалі планує співпрацю з телеканалом «112» , тож наші студенти ще не раз з’являться у прямих ефірах.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...