Українські студенти в Римі розповідатимуть про ситуацію в Україні іншим студентам

19 березня з ініціативи українських студентів, які навчаються на факультеті cоціальних наук Папського університету імені святого Томи Аквінського «Анджелікум» в Римі, відбулася їхня зустріч із ректором університету, о. Мирославом Адамом Костанца ОР.


Під час зустрічі було обговорено суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Студенти представили бачення останніх подій, які відбулися в Україні, та запропонували втілити низку студентських ініціатив з цього приводу для інших студентів цього навчального закладу. А ректор університету розповів про щоденну молитовну підтримку, яку здійснює Орден домініканців, до якого він належить. Отець Мирослав Адам закликав студентів до щоденної молитви за Україну, щоб вони в часи великих політичних змін не втрачали внутрішній спокій. Ректорат «Анджелікуму» висловив підтримку та готовність у сприянні реалізації студентських ініціатив.

Довідка

Папський університет імені святого Томи Аквінського «Анджелікум» був заснований у 1222 році Орденом домініканців. Зараз університет складається з чотирьох факультетів: філософії, теології, канонічного права та соціальних наук. Серед випускників університету багато відомих постатей, серед яких і блаженний Папа Іван Павло ІІ, а також Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ. Сьогодні в «Анджелікумі» навчається близько півтори тисячі студентів із більше ніж 100 країн світу, серед яких 23 українці.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...