У НТУ «ХПІ» відбувся щорічний ярмарок робочих місць «Політех–2014»

28 березня 2014 року в спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся щорічний ярмарок робочих місць «Політех–2014».


У цьому традиційному заході, організованому Центром кар'єри та Студентським Альянсом НТУ «ХПІ», взяли участь більш ніж 65 підприємств та фірм, серед яких виробничі компанії: Індустріальна група УПЕК, Завод «Електроважмаш», Харківський машинобудівний завод ФЕД, Турбоатом, Завод ім. Малишева, Харківський плитковий завод; IT компанії: Телесенс (Telesens), Нікс Солюшенс (Nix Solutions), Епам системс (Epam Systems), а також великі транснаціональні компанії Проктор енд Гембл (Procter& Gamble), Філіп Морріс Україна (Philip Morris), Сан ІнБев Україна та багато інших.

Відвідувачам ярмарку організатори запропонували понад 300 вакансій найрізноманітніших профілів: перекладачів, менеджерів, консультантів, тестувальників програмного забезпечення та програмістів. Також їх ознайомили з можливостями пройти практику або стажування з перспективою подальшого працевлаштування.

Під час проведення заходу представники компаній змогли безпосередньо поспілкуватися як зі студентами та випускниками НТУ «ХПІ», так і з тими, хто шукає роботу й намагається оцінити свої можливості на ринку праці. У свою чергу, співробітники Харківського обласного та регіонального центрів зайнятості проводили для молодих фахівців міні-консультації, де вчили їх базовим навичкам написання резюме та проходження співбесіди.

Ректор НТУ «ХПІ» професор Товажнянський Л. Л. подякував присутнім за організацію та участь у заході, а також побажав усім студентам і випускникам знайти собі місце роботи, яке відповідатиме їхньому рівню знань, а також особистим амбіціям і перевагам. Він також зазначив, що за довгий час існування університет надавав велику допомогу своїм випускникам у працевлаштуванні. Кафедри та факультети активно співпрацюють з виробничими підприємствами, і вони охоче беруть студентів до себе на переддипломну практику.

У рамках заходу керівництво університету, студенти та гості мали можливість у неформальному середовищі поспілкуватися з представниками компаній-роботодавців. Так вони отримали актуальну інформацію щодо вимог до молодих фахівців, які висуваються до них при прийомі на роботу. Подібне спілкування сприяє модернізації змісту вищої освіти таким чином, що відповідає сучасним потребам ринку праці.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...