Студенти отримають можливість купувати залізничні квитки через інтернет

З 1 липня 2014 року стане доступна можливість придбання залізничних квитків з використанням студентського через сервіс резервування та придбання проїздних документів Укрзалізниці http://booking.uz.gov.ua/.


Таку інформацію озвучили представники міністерства освіти і науки під час Колегії МОН.

Вже не перший рік працює система придбання квитків через інтернет, але студенти для того щоб скористатись пільгою, мають купувати традиційним способом через каси Укрзалізниці, які і так зазвичай мають довжелезні черги.

Міністерство освіти і науки разом з Міністерством інфраструктури під’єднали базу ЄДЕБО (єдина державна електронна база освіти) до системи придбання квитків через інтернет. Таким чином система буде знаходити данні за номером студентського в автоматичному режимі отримуючи їх з ЄДЕБО та надавати знижку студентам на залізничний вид транспорту.

За інформацією УАСС, не дивлячись не те що процес наповнення бази ЄДЕБО вже давно завершений, все ще існують університети які не внесли інформацію до бази, або внесли в неповному обсязі. Тому звертаємось до всіх органів студентського самоврядування з метою перевірки чи всі студенти вищого навчального закладу внесені в ЄДЕБО, адже якщо запису про особу не буде в ЄДЕБО то відповідну знижку отримати буде неможливо.


Поділіться з друзями:   

Останні новини