У Луганському національному університеті вже готові до осінніх ігор Студентської ліги КВН

Для Луганської студентської ліги КВН сезон 2010-2011 рр. - ювілейний! На сцені Луганського національного університету імені Тараса Шевченка це 10-й сезон ЛСЛ.


На даний момент Луганська студентська ліга КВН об'єднує понад 30 команд з різних регіонів України і Росії. Для 10 кращих команд сезону зараз у самому розпалі пора підготовки до нових ігор! Адже вболівальники чекають продовження гри. І вже у вересні Квнщикам належить повернутися до гумористичних баталій в півфінальних іграх.

«Підтримавши створення ЛСЛ, університет дав старт одному з найпопулярніших молодіжних проектів регіону! – переконаний президент ЛНУ Віталій Курило. – Наша зала завжди повна вболівальників. Я сам завжди болію за тих, хто на сцені, тому що КВН – гра всіх поколінь, гра не знає ні географічних, ніяких інших меж».

Ігри ЛСЛ КВН стали ще популярніші, коли у проекту з'явився новий інформаційний партнер – телеканал ІРТА. З вересня відеоверсії ігор знову з'являться в ефірі.

А окрім півфіналу і фінальної зустрічі кращих команд, в ювілейному сезоні глядачів і вболівальників чекає традиційний спецпроект ЛСЛ. До нього зараз йде також серйозна підготовка:

«На початку листопаду ми запрошуємо всіх на спецпроект ЛСЛ, присвячений Дню КВН за участю Квнщиків з інших міст України і Росії, за участю всіх поколінь луганських Квнщиків, - розповів директор Центру культури і дозвілля ЛНУ ім. Т. Шевченка, керівник Луганської студентської ліги КВН Олександр Брагін. – Коли у всіх пора відпусток, у Квну час підготовки і пошуку ідей. Думаю, ювілейний сезон нам усім вдасться завершити, як один з найяскравіших і смішніших».

Уже в грудні - фестиваль Нового Сезону, поділився планами Олександр Брагін, і розповів про історію КВН в Луганському національному університеті: «Галактика КВН обертається по спіралі студентських традицій нашого вишу. Почалося це обертання в далеких 60-х, потім в 80-х і 90-х перша телевізійна луганська команда КВН "Ворошиловські стрілки" вивела КВН на новий виток. За ними йшли Квнщики з " Ва-банка " і команди ЛНУ "100%". Саме вони створили Луганську студентську лігу. Що буде завтра? Хто вони - нові зірки луганського КВН? Усі відповіді у вересні! Приходьте на ігри КВН! Обертайтеся разом з Галактикою КВН!»

Пресслужба університету


Поділіться з друзями:   

Останні новини