Більше тисячі студентів пікетували Міносвіти

Сьогодні у Києві студенти зібралися під стінами будівлі Міністерства освіти на чисельний мітинг, протестуючи проти скасування рівня спеціалістів та внесення деяких правок до закону "Про вищу освіту".


Біля урядової будівлі знаходяться близько тисячі студентів, які тримають в руках національні прапори та плакати, періодично скандують "Слава Україні - героям слава!".

Студенти та випускники коледжів протестують проти рішення відомства про скасування освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст та молодший спеціаліст. Інформація про це раніше з'явилася на сайті Міносвіти.

Зокрема, в новій редакції закону "Про вищу освіту" відсутні рівні молодший спеціаліст та спеціаліст, а коледжі опиняться поза системою вищих навчальних закладів. Випускникам доведеться замість внутрішніх вступних іспитів до вузів на третій курс здавати ЗНО на загальних підставах.

Протестуючі скаржаться, що через курсових позбавлені можливості готуватися до зовнішнього незалежного тестування, а також побоюються, що коледжі взагалі зникнуть


Поділіться з друзями:   

Останні новини