Студентський народний театр драми і комедії УДПУ – найкращий

На ХІV Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум – 2014», який відбувся 1-2 листопада в м.Ворзель Київської області, виступ Студентського народного театру драми і комедії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став тріумфальним.


Колектив здобув І-шу премію у номінації «Студентські театральні аматорські колективи».

Під час постановки п‘єси «По-модньому» за комедією М. Старицького учасники студентського народного театру продемонстрували на сцені досконалу акторську гру, справжнє театральне мистецтво, подарували всім гарний настрій та позитивні емоції.

Голова журі народна артистка України Раїса Недашківська відзначила високий рівень майстерності молодих акторів.

Окрім І премії, студентський театр привіз до Умані нагороду «За кращу акторську роль», а також Подяки оргкомітету фестивалю керівникові і режисеру-постановнику театру Наталії Алєксєєвій та голові профкому університету Олександру Осадчому за підтримку і розвиток аматорського мистецтва, вагомий внесок у розбудову та духовне збагачення України.

Зазначимо, що Студентський народний театр драми і комедії УДПУ імені Павла Тичини цього року відзначив 14 років з часу заснування та 10-річний ювілей звання «народного». Щороку  репертуар театру поповнюється новими постановками, а нині його основу становлять вистави «Кайдашева сім’я» (І.Нечуй-Левицький), За двома зайцями» (М.Старицький), «По-модньому» (М.Старицький), «Катерина» (Т.Шевченко), «Наталка-Полтавка» (І.Котляревський), «Назар Стодоля» (Т.Шевченко), «Наймичка» (І.Карпенко-Карий), «Сватання на Гончарівці» (Г. Квітка-Основ’яненко).

Студентський театр УДПУ є лауреатом обласних конкурсів, дипломантом Міжнародного конкурсу «Шалантух-2006», учасником  міжнародного фестивалю культур і народів у Польському місті Лєшно.

Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини