Сергій Квіт сподівається на збереження стипендій для студентів

Міністр освіти та науки України Сергій Квіт очікує, що стипендії для студентів будуть збережені. Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів.


Квіт додав, що говорити про скасування матеріальної допомоги для студентів поки що рано, оскільки бюджет на новий рік ще не прийняли, повідомляє Радіо Свобода.

«Ми кожен день маємо по два засідання – або два засідання уряду, або якісь інші наради. Ми постійно працюємо з депутатами. Тобто між собою домовляємось, як це може виглядати. Коли в нас будуть підсумки, то я з задоволенням прокоментую. Звичайно, ці питання дуже чутливі такі – і навчальне навантаження на викладачів і інші питання. Я думаю, що ми все це збережемо», – пояснив він.

Крім того, Квіт зауважив, що уряд не планує скорочувати термін навчання в середній школі з 11 до 9 класів.

Напередодні у мережу потрапили доручення голови уряду Арсенія Яценюка міністрам, де детально розписано, які саме зміни до українського законодавства потрібно внести, аби держава могла зекономити. Зокрема, документ пропонує скасувати стипендії у звичному для студентів вигляді.

Раніше спікер Верховної Ради заявив, що закон про державний бюджет України на 2015 рік має бути ухвалено не пізніше як 26 грудня.


Поділіться з друзями:   

Останні новини