Вінницький університет виділив квартиру для свого студента учасника АТО

Двокімнатну квартиру четвертокурснику економічного факультету Вінницького національного аграрного університету Віталію Вжешу надала адміністрація вишу на підставі спільного рішення вченої ради та профспілкової організації.


Як пише "Голос України", ордер на квартиру отримала мати бійця пані Тамара. Його вручив президент університету Григорій Калетнік. Віталій не має такої можливості, бо він із зброєю в руках захищає на Донбасі незалежність держави. Участь у бойових діях студент бере з перших днів антитерористичної операції.

— Ще одне рішення, яке вчена рада прийняла одноголосно, стосується виділення одного гектара землі під будівництво житла для сімей загиблих в АТО, інвалідів, поранених під час бойових дій, — каже Григорій Калетнік. — Наш навчальний заклад уже зробив свій внесок у здешевлення будівництва майбутнього житла, безплатно надавши ділянку. Крім того, студенти і викладачі висловили готовність відпрацювати деякий час на зведенні новобудови. Теж на благодійних засадах. Вірю, що нашу ініціативу підтримають органи влади, всі небайдужі і спільними зусиллями зуміємо акумулювати кошти на таке будівництво. Готовність займатися організацією будівельного процесу висловила громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО», яку очолює колишній воїн-афганець Анатолій Слівінський.

— Наша організація зверталася до багатьох з проханням допомогти побудувати багатоквартирний будинок для хлопців, які захищають державу, — каже пан Анатолій. — Знайшли розуміння в особі керівника аграрного університету Григорія Калетніка. Тепер закликаємо усіх небайдужих долучитися до збирання коштів, надання допомоги технікою, будівельниками. Вірю, що толокою можна буде втілити задумане нами навіть у цей непростий час.

Навчальний заклад з квітня по грудень минулого року придбав та передав для потреб бійців спеціалізоване взуття, одяг, продукти харчування, медикаменти — загалом на суму двісті тисяч гривень. Допомогу від колективу отримала також вдова загиблого під Слов’янськом бійця спецпідрозділу «Ягуар» Наталія Білошкурська.


Поділіться з друзями:   

Останні новини