Студенти Львівського університету флеш-мобом підтримали Надію Савченко

26 січня о 13.00 у Львові біля університету імені Івана Франка відбулася акція «Free Савченко», яку організувала Студентська рада Львова разом із Львівським національним університетом імені Івана Франка.


З балкону навчального закладу активісти запустили більше ста білих літачків, що символізували мир та свободу для ув`язненої льотчиці Надії Савченко, яка перебуває у російському полоні від липня 2013 року.
Саморобні літачки приземлилися на великий український прапор, який розтягнули на площі перед університетом.

«Студентська рада Львова спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка організувала цю акцію та приєдналася до загальнонаціональної комапанії «Free Савченко». Ця акція по-перше пробуджує український народ і показує те, що він є свідомим і він є живим та вимагає повернення Надії Савченко на українську землю. По-друге міжнародна спільнота має вплив на Російську Федерацію. Ми — студенти, маємо останню надію, що Російська Федерація готова вплинути на те, щоб Надія Савченко була в Україні. Ми надішлемо фото і відео звіти цієї акції нашим студентським друзям з різних студентських організацій Європи та хочемо підняти гостроту цієї проблеми на загальноєвропейський студентський рівень», — каже студентський мер Львова Євген Филипець.

Студенти Львівського університету виготовили саморобні літачки з надписом «Волю Савченко» і символічно впускали їх на розгорнуте синьо-жовте полотно.

«Ідея була, щоб підтримати нашу військовополонену льотчицю Надію Савченко, яка боронила Україну і потрапила у російський полон. Це показало те, що Україна і свобода українських політв`язні, які зараз перебувають під незаконним утриманням, небайдужа жодному українцю», — каже провідний спеціаліст студентського відділу Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Яцикович.


Поділіться з друзями:   

Останні новини