Студенти хочуть мати своїх представників у складі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Представники студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів звернулися до Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з проханням підтримати створення Ініціативної групи по скликанню Першого Всеукраїнського З’їзду органів студентського самоврядування, на якому обиратимуть  двох членів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.


Про це йдеться у колективному листі студентів.

Взяти участь у з’їзді вже запрошено лідерів студентського самоврядування з усіх регіонів, різних профілів ВНЗ та рівнів акредитації.

Представники провідних університетів країни підкреслюють, що Законом України «Про вищу освіту» закріплене право органів студентського самоврядування на представництво в складі Національного агентства, що забезпечує розвиток національної системи вищої освіти, гарантує її якість, вдосконалює управління та міжнародне визнання.

Крім того, студентське самоврядування зацікавлене у розбудові якісної вищої освіти як національного надбання, а не тільки в отриманні посад чи задоволенні особистих інтересів. Представники студентського самоврядування прагнуть конструктивної взаємодії з Міністерством освіти і науки України, бо саме воно відповідає за підготовчий етап діяльності агентства.

Ініціативна група студентів також звертається за підтримкою до підрозділів Міністерства, які уповноважені працювати над створенням Агентства.

Студенти підкреслюють, що метою ініціативної групи є підготовка та проведення представницького зібрання, яке на підставі загального, рівного, прямого та таємного голосування щодо кандидатур, обраних від навчальних закладів, обере двох лідерів студентського самоврядування до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.


Поділіться з друзями:   

Останні новини