Студенти ДонНУ та ЛНУ імені Івана Франка разом відзначили 202-гу річницю від дня народження Тараса Шевченка

З 9 по 11 березня представники студентського самоврядування ДонНУ відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка в рамках програми міжнародного фонду "Відродження".


Як повідомляє прес-служба Донецького національного університету, під час робочого візиту були налагодженні зв`язки з студентським урядом ЛНУ, профспілкою студентів та студентським відділом університету. Колеги з самоврядування поділилися досвідом з ефективної роботи студентських структур та захисту прав студентів. Були обговоренні важливі питання правового аспекту функціювання органів студентського самоврядування, ведення документообігу та фінансової діяльності ОСС (отримання коштів, залучення до проектної та грантової діяльності).

9 березня самоврядування ДонНУ було запрошено на урочисту академію з нагоди 202 річниці від дня народження Траса Григоровича Шевченка з вшанування творчості духовного батька української нації.

10 березня студенти Донецького національного університету долучились до загальноміської акції з нагоди Дня першого публічного виконання Державного гімну України разом з представниками громади міста та студентства міста Львова виконавши гуртом державний гімн.


Поділіться з друзями:   

Останні новини