Створено Студентську раду при Міністерстві інформаційної політики України

При Міністерстві інформаційної політики створено Студентську раду – дорадчий орган, до складу якого увійшли 12 студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Т.Г. Шевченка.


21 квітня, під час зустрічі з очільником відомства, студенти обговорили пріоритетні напрямки роботи Студради. Міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав на розгляд та обговорення студентам проект Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

«Одним із стратегічних напрямків роботи МІП на 2016 рік є напрацювання документу, який стане дорожньою картою, спрямованою на формування та просування позитивного образу нашої держави та захист її політичних, економічних, соціально-культурних інтересів, зміцнення її національної безпеки і відновлення територіальної цілісності. Тому, цей проект Концепції я передаю вам та сподіваюся, що ви, як молоді спеціалісти сфери, внесете слушні пропозиції, свіжий погляд. Бо саме ви наступне покоління і вам далі жити і будувати цю країну», - сказав Міністр.

Заступник Міністра Артем Біденко зауважив на необхідності налагодження сіпвпраці з міжнародними організаціями: «Студенти виступатимуть ініціаторами співпраці з такими ж молодіжними організаціями в інформаційній сфері країн Європи. Це буде обмін інформацією через активну молодь, що дасть свої результати вже дуже скоро».

Зазначимо, студенти проходили стажування у відомстві та за певний період часу зібрали інформаційну карту з подібних відомств в країнах Європи, які відповідають за сферу інформаційної політики. Така карта вийде невдовзі в широкий доступ.

Основними завданнями, що ставлять перед собою студенти, є надання рекомендацій та проведення фахових консультацій з питань формування державної інформаційної політики України, забезпечення незалежного інформаційного простору і налагодження комунікації між Міністерством та громадянським суспільством, а також розвиток міжнародних відносин.

Студенти запевнили Міністра: «Ми готові діяти. У кожного з нас накопичилася купа ідей, які поодинці ніхто не міг втілити. Ми маємо, що запропонувати Міністерству інформаційної політики України та всьому українському суспільству. Ми розуміємо, що на нас покладена величезна відповідальність, тому ми вже почали працювати місяць тому – в якості ініціативної групи студентів ми проводили та продовжуємо проводити інформаційні кампанії в соціальних мережах разом із МІП. Надалі ми в більшості займатимемося аналітичною роботою, аби донести думку студентства України до відомства в становленні інформаційної політики держави».

Студрада є відкритим органом, куди можуть долучитися студенти інших вузів України.


Поділіться з друзями:   

Останні новини