Експерти не знайшли кому дати в наступному році грант Президента для обдарованої молоді

28 липня відбулось засідання Експертної ради при Міністерстві молоді та спорту України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2017 рік, персональний склад якої затверджено наказом Мінмолодьспорту від 19.07.2016 № 2870 (далі ­- Експертна рада).


Мінмолодьспортом забезпечено прийом заявок на отримання грантів на 2016 рік. Всього Міністерством отримано 24 проекти з 13 регіонів України. До розгляду Експертної ради було допущено 7 проектів з 5 регіонів України. Решта проектів було подано з суттєвими порушеннями, - переадє прес-служба Мінмолодьспорту.

За результатами засідання члени Експертної ради прийняли рішення в цьому році не рекомендувати жодного проекту на отримання гранту Президента для обдарованої молоді на 2017 рік.

Крім того, члени Експертної ради наголосили на необхідності зміни існуючої системи призначення грантів та висловили готовність долучитись до цього процесу. Після узагальнення пропозиції Міністерством буде розроблено відповідний проект акта, яким буде внесено зміни до Указу Президента України від 2 серпня 2000 р. № 945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді".


Поділіться з друзями:   

Останні новини