Освітній комітет ВРУ хоче законодавчо встановити надбавку 20% усім педагогам

Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про освіту» (щодо встановлення надбавки до заробітної плати педагогічних працівників) (реєстр. № 1301 від 09.12.2014 р.), внесений народними депутатами України Головком М.Й., Ільєнком А.Ю., Бубликом Ю.В., Марченком О.О., Осуховським О.І., Левченком Ю.В.


На засіданні Комітету 04.02.2014 розглянуто  проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про освіту» (щодо встановлення надбавки до заробітної плати педагогічних працівників).

У законопроекті пропонується шляхом внесення змін до статті 57 Закону України «Про освіту» запровадити норму щодо встановлення надбавки в розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам сфери дошкільної, позашкільної, загальної середньої та професійно-технічної, вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Враховуючи складність соціально-економічної ситуації, яка суттєво впливає на життєвий рівень населення (особливо тих категорій, які залежать від виплат із бюджетів різних рівнів) та з метою підвищення доходів педагогічних та науково-педагогічних працівників Комітет ухвалив рішення про прийняття вищезазначеного проекту закону за основу.


Поділіться з друзями:   

Останні новини