Студенти зі Сходу, зараховані до Харківського медуніверситету, почали отримувати стипендії з грудня

Зараховані в кінці минулого року до Харківського національного медичного університету студенти з навчальних закладів Донбасу із грудня почали отримувати стипендії.


Про це повідомив ректор ХНМУ Володимир Лісовий, передає видання "Городской дозор".

За його словами, на даний момент у вузі навчаються близько шестисот студентів, переведених з університетів, що знаходяться в зоні проведення АТО.

До грудня багато з них перебували в медуніверситеті в якості вільних слухачів. У грудні студенти, які захотіли залишитися в Харкові, були зараховані до університету. З тих пір ті з них, хто мав право, стали отримувати стипендію.

Однак залишилося невирішеним питання виплати стипендій за ті місяці, коли студенти не отримували стипендію ні в попередньому вузі, ні в ХНМУ.

Лісовий відзначив, що якщо студент може надати документ, що він не отримав стипендію в рідному вузі, то міністерство йому виплатить гроші за пропущений період.

«Що стосується студентів, які поки що не можуть надати такі довідки, то нами було прийнято рішення виділити їм одноразову матеріальну допомогу, щоб підтримати», - повідомив Лісовий.


Поділіться з друзями:   

Останні новини