Відбулося засідання групи з питань удосконалення порядку призначення стипендій

27 лютого в Міністерстві освіти і науки України відбулося перше засідання робочої групи з питань удосконалення порядку призначень академічних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.


Участь у засіданні взяли представники МОН та студенти. Українську асоціацію студентського самоврядування в групі представляють Микита Андрєєв, Олександра Новик та Олена Руснак, повідомляє прес-служба УАСС.

Керівництво МОН вже неодноразово піднімало питання зміни системи нарахування студентських стипендій. Сьогодні, через робочу групу, Міністерство взялося за реформування стипендійної сфери. На засіданні робочої групи представники УАСС підтримали ідею реформування стипендіальної системи, але в той самий час наголосоли на тому, що скорочення стипендіального фонду є недопустимим.

«Ми розуміємо, що стипендіальну систему треба змінювати, порядок нарахування стипендій потрібно приводити у відповідність до нового ЗУ "Про вищу освіту", проте ми в жодному разі не погодимось на скорочення стипендіального фонду та на зміну положень Закону щодо того, що стипендію повинні отримувати не менше, ніж 2/3 студентів, що навчаються за державним замовленням», - зазначає Президент УАСС, Андрєєв Микита

Робоча група продовжуватиме роботу найближчим часом, попередні пропозиції змін до Порядку нарахування стипендій можна побачити тут:  https://vk.com/album-539334_212334072.


Поділіться з друзями:   

Останні новини