ЮНІСЕФ допоможе абітурієнтам із зони АТО

У Комітеті з питань освіти і науки ВРУ відбулася робоча зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Гриневич Л.М. з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Джованні Берберіс.


Відбулася робоча зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Гриневич Л.М. з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Джованні Берберіс.

Під час зустрічі були обговоренні питання щодо реалізації проекту «Допомога школярам 11-х класів із зони АТО: освітній та соціальний супровід», яким передбачено розміщення 11-класників (у разі потреби – разом з їх родинами) із зони АТО в інтернатах на весь період випускної та вступної компанії – з 18 березня по 1 вересня, що надасть можливість забезпечити безпеку і дотримання конституційного права на середню освіту, надання психологічної, гуманітарної допомоги школярам 11-класів із зони АТО, які дистанційно навчаються на екстернаті та/або не отримали освітні послуги протягом 2014-2015 н/р (або отримували лише частково).

Особливу увагу було приділено можливому сприянню Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в України у фінансуванні проекту в тій частині, яка передбачає проживання, харчування, отримання освітніх послуг в інтернатних навчальних закладах в період з 20 квітня по 1 вересня 2015 року.

У засіданні взяли участь представники громадської організації «Фонд «Відкрита політика» (ініціатор проекту), працівники секретаріату Комітету.


Поділіться з друзями:   

Останні новини