Студенти з Чехії передали гуманітарну допомогу переселенцям із Донбасу

Студенти найбільшого міста Брно, який розташований в Чехії, долучилися до допомоги вимушеним переселенцям з Донбасу і зібрали багатотонну гуманітарну допомогу, яка 30 березня прибула в Миколаївську область.


Про це повідомляє на своїй сторінці в «Facebook», волонтер-координатор гуманітарного вантажу, мешканка Чехії Валентина Люлю.

«Педагогічний факультет університету ім. Масарика, м. Брно, зібрав речі для українців, які сьогодні залишилися без своїх будинків. Перше замовлення було від народного депутата України Тараса Кременя для біженців, які зараз перебувають на Миколаївщині. Протягом декількох тижнів наші студенти їздили по селах і містах навколо Брно і збирали допомогу від небайдужих людей. Люди дуже активно відгукнулися, не тільки університетські.

Університет з Острави також вирішив. 16 березня відбулася перша передача українцям. Речей дуже багато, тому крім Миколаївської області будемо ділитися і з іншими регіонами України, де багато людей, яким необхідно все - від голки до сковороди», - пише Валентина Люлю.

Зазначимо, на початку березня народний депутат України Тарас Кремінь звернувся по допомогу до своїх друзів за кордоном, і вони не відмовилися допомогти вимушеним переселенцям з Донбасу, які зараз перебувають на території Миколаєва та Миколаївської області.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...