В Уманському державному педагогічному університеті пройшла благодійна акція «Мистецтво заради миру»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини завершилась широкомасштабна благодійна акція «Мистецтво заради миру», в рамках якої відбулися мистецькі заходи «Дивосвіт пісенної магії», танцювальний марафон «Ми – українці!» та мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина».


Неповторну атмосферу свята створили учасники вокального концерту «Дивосвіт пісенної магії». У виконанні студентів мистецько-педагогічного факультету лунали народні та авторські пісні, хіти сучасної української та зарубіжної естради, жартівливі й сумні композиції, патріотичні й про вічні почуття. Особливо емоційними були пісні про матір, Батьківщину, війну, що змушували глядачів не стримувати сліз. А фінальна патріотична пісня Тараса Петриненка «Україна» об’єднала і учасників, і глядачів концерту. Організатори заходу «Дивосвіт пісенної магії» (кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін, завідувач - Дмитро Балдинюк) перерахували зібрані кошти на потреби бійців АТО.

Не менш грандіозним та хвилюючим був танцювальний марафон «Ми – українці!». Кафедра хореографії та художньої культури (завідувач – Людмила Андрощук) залучила студентів усіх факультетів до мистецтва танцю задля благочинної мети. Наставниками танцюристів-аматорів виступили студенти-хореографи, які допомогли зробити кожен із представлених номерів професійним та по-особливому неповторним. Кількагодинна мистецька програма, приурочена Міжнародному дню танцю, стала справжнім святом енергії, грації та патріотизму. Підготовлені флешмоби демонстрували студентський запал, оригінальність та креативність молодих людей. А хореографічні постановки про символи України, материнську любов, боротьбу за волю, про любов і страждання зворушили серця усіх присутніх. Особливої емоційності танцювальним композиціям додавали українські пісні, що наповнили душу кожного неймовірними трепетними відчуттями.

Кошти, зібрані під час танцювального марафону, перераховані на лікування 21-річного лейтенанта 17-ї танкової бригади м.Кіровоград Олександра Попруженка. Підготовлена розповідь і відеоматеріал про Олександра додали мистецькому заходу особливої проникливості та чуттєвості.

Фінальним акордом акції «Мистецтво заради миру» став унікальний мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина», присвячений Всесвітньому дню родини. Учасниками заходу стали талановиті діти і дорослі, солісти і колективи, сім’ї з Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей. Неймовірні емоції та захоплення у глядачів викликали цікаві хореографічні постановки танцювальних колективів, сольні та колективні виступи інструменталістів і вокалістів. Затишна творча атмосфера родинного свята додала усім приємних емоцій та незабутніх вражень.

 


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини