Уряд розглянув питання призначення довічних державних стипендій та державних стипендій видатним діячам освіти

Кабінетом Міністрів України схвалено проекти розпоряджень Президента України «Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти» та «Про призначення державних стипендій видатним діячам освіти».


Відповідні рішення прийняті на засіданні Уряду 22 червня 2011 року.

Проект розпорядження Президента України «Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти» розроблено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту відповідно до Указу Президента України від 4 березня 1999 р. N 230 у зв`язку з вивільненням місць за існуючою квотою на 100 стипендій для видатних діячів освіти. До проекту нормативно-правового акта включено 6 претендентів – згідно з поданнями вчених та педагогічних рад навчальних закладів.

Після підписання розпорядження Президентом України загальна кількість осіб, які будуть отримувати таку стипендію, складатиме 93 стипендіати (встановлений розмір стипендії – 1,5 прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб).

У свою чергу проект розпорядження Президента України «Про призначення державних стипендій видатним діячам освіти» розроблено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 1996 р. N 128.

До проекту розпорядження включено 14 претендентів – згідно з поданнями вчених та педагогічних рад навчальних закладів.
Після підписання розпорядження Президентом України загальна кількість осіб, які будуть отримувати стипендію, складатиме 80 стипендіатів (встановлений розмір стипендії – 1,5 прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб).


Поділіться з друзями:   

Останні новини