Колектив ЗДМУ передав найнеобхідніші речі переселенцям із зони АТО

Військові дії на Сході України не дають спокою жителям Донеччини, Луганської області, вони змушені шукати прихистку в сусідніх регіонах, зокрема, в Запорізькому.


Нерідко люди вирушають в дорогу, в чому були, з малими дітьми на руках. Їм конче потрібна допомога в чужому краю. Саме для таких переміщених осіб і влаштовують благодійні акції в Запорізькому державному медичному університеті.

Потужний  гуманітарний вантаж, зібраний волонтерським сектором Студентської ради, кафедрою мовної підготовки та кафедрою суспільних дисциплін, відправили у Василівський район, куди останнім часом перемістилося чимало сімей з малими дітьми із зони війни.

Треба було бачити, з яким ентузіазмом збирали  майбутні медики цю допомогу! Активно підключилися студенти-іноземці з Індії, Нігерії, Марокко - вони передали для нужденних великий пакунок канцелярського приладдя, цілі стоси новенького одягу.

«Дуже радію за друзів, однокурсників, усю нашу спільноту, які відгукуються на заклики зробити для людей щось хороше. Ми спілкуємося з конкретною родиною, яка приїхала у село в цьому районі, у них більш ніж скромні статки, - розповіла одна з найактивніших  волонтерок сектору Студради Катя Патрева. -  В оселі, яку вони  винаймають, бракує меблів, ліжок, а також одягу дорослим і дітям. Звісно ж, їжі. Адже до них приїздять іще родичі, знайомі. Цим людям дуже нелегко облаштуватися й жити. Тому тут раді всілякій допомозі. Ми закликали студентів, і спільно зібрали великий гуманітарний вантаж - одяг, дітям іграшки, солодощі. Приносили з дому консервацію, крупи, чай тощо. Минулого тижня в університеті відбулася цікава зустріч з керівниками благодійного фонду «Солдатські матері», що діє в Заводському районі, це справило велике враження на усіх, хто був присутнім. Тому, думаю, сплеск  волонтерської активності відбувся  і завдяки такому спілкуванню».

На квітень припадають світлі християнські свята -  Великдень, Поминальні дні, коли в кожній родині на столі буде більше смаколиків, ніж зазвичай, щедрого частування. Давайте пам’ятати, що у багатьох людей їх може не бути зовсім. Поділитися – це так просто, шляхетно, благородно!


Поділіться з друзями:   

Останні новини