Сноуден став студентським ректором університету Глазго

Студенти університету шотландського міста Глазго обрали своїм ректором побіжного співробітника ЦРУ Едварда Сноудена, результати виборів оголошені учора.

Студентський ректор в університеті Глазго обирається на три роки і є головним представником студентів перед керівним радою навчального закладу і офіційним захисником прав студентів. У числі студентських ректорів університету були ізраїльський фізик Мордехай Вануну, який розкрив британським ЗМІ факти існування британської ядерної програми, і південноафриканський політик Вінні Мандела.

Кандидатуру Сноудена, що прославився після публікації через світові ЗМІ документів американських спецслужб про стеження за людьми по всьому світу, висунула в кінці січня ініціативна група студентів університету. За словами її представників, висунення було погоджено з адвокатами Сноудена і повинно було дати можливість висловити вдячність «викривачу, а також всім тим, хто ризикує, розкриваючи злочинні діяння і корупційність впливових груп, розвідслужб, урядів, поліції, медіа, парламентів і військових».


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...