Гарвард і MIT лідирують у рейтингу ВНЗ світу за версією QS

Американські Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут влаштувалися на перших рядках рейтингу кращих вузів світу практично за всіма напрямами підготовки.

При створенні рейтингу (QS University Subject Rankings) оцінка вузів проводилася за чотирма критеріями: думка академічної спільноти, роботодавців, індекс цитування на статтю і індекс Хірша, який оцінює внесок вченого в науку.

У підсумку за такими напрямами підготовки, як соціологія, психологія, політика і міжнародні відносини, фармацевтика та фармакологія, медицина, математика, право, економіка, землезнавство, біологія, бухгалтерський облік та фінанси перші рядки зайняв Гарвардський університет.

У свою чергу Массачусетський технологічний інститут (MIT) зайняв лідируючі позиції з інженерних напрямків, таким як хімічна інженерія, фізика і астрономія, матеріалознавство, механічна, авіаційна та промислова інженерія, електротехнічна та електронна інженерія, інформатика та інформаційні технології, хімія.

За статистикою в лідерах Стендфордський університет (США); з філософії - Нью- Йоркський університет (NYU); сучасні мови, географія, англійська мова та література - Оксфордський університет; історія - Кембриджський університет; науки про навколишнє середовище - Університет Каліфорнії (Берклі); комунікації та ЗМІ - університет Вісконсін-Медісон (США); освіта - Інститут освіти (Лондонський університет); сільське господарство і лісівництво - університет Каліфорнії, Девіс (UCD).


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...