У дисертації міністра зв'язку РФ Нікіфорова знайдені масові запозичення

Глава Міністерства зв'язку і масових комунікацій Росії Микола Нікіфоров став героєм чергової публікації «Діссернета».


Міністр, який обіймав раніше посаду заступника прем'єр-міністра - міністра інформатизації та зв'язку Республіки Татарстан, захистив кандидатську дисертацію з економіки в 2011 році. Дисертація з економіки на тему «Інноваційна модель управління інформаційними потоками в сфері надання державних електронних послуг (на прикладі республіки Татарстан)» була захищена в Казанському національному дослідному технологічному університеті (дисертаційна рада 212.080.08).

Експерти мережевої спільноти знайшли в тексті роботи, що складається з 239 сторінок, мінімум 97 сторінок із запозиченнями з шести джерел.

Наприклад, великий блок за даними «Діссернета» представляють із себе кілька сторінок, що мають майже повне текстуальний збіг з текстом дисертації Олександра Сосновського «Інноваційна модель управління інформаційними потоками в охороні здоров'я».

За словами активіста спільноти Сергія Пархоменка, «Діссернет» має намір звернутися до ВАК з апеляційною скаргою і просить міністра добровільно відмовитися від наукового ступеня.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...