На базі Московського державного університету відкриється спільний російсько-китайський університет

Ініціатива щодо створення спільного російсько-китайського університету активно опрацьовувалася з другої половини 2013 року.

У травні того ж року був підписаний меморандум про співпрацю за проектом створення російсько-китайського університету.

Спільний російсько-китайський університет на базі МДУ імені М.В. Ломоносова в Шеньчжені може прийняти перші п'ять тисяч студентів уже в 2015 році, повідомив журналістам ректор МДУ Віктор Садовничий.

Ініціатива щодо створення спільного російсько-китайського університету активно опрацьовувалася з другої половини 2013 року. У травні в рамках офіційного візиту президента РФ Володимира Путіна до Китайської Народної Республіки було підписано меморандум про взаєморозуміння між міністерствами освіти РФ і Китаю про співпрацю за проектом створення російсько-китайського університету. При цьому російська сторона вважає за доцільне підписати в установленому порядку міжурядову угоду про умови і порядок діяльності спільного університету в жовтні цього року.

Ректор МДУ зазначив, що за домовленістю з китайською стороною викладання в російсько-китайському університеті вестиметься російською, китайською та англійською мовами, а випускники отримуватимуть два дипломи - МДУ і спільного російсько-китайського університету.

За його словами, для викладання в університеті будуть залучатися кращі російські і зарубіжні викладачі.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...