Каліфорнійський студент закуповує дрони для української армії

Студент державного Університету Сан-Франциско Микита Сафроненко оголосив про збір коштів на дрони для української армії.

За його словами, збором грошей на військову амуніцію і засоби медичної допомоги діаспора не обмежується: днями розпочалася акція зі збору грошей на безпілотники для української армії, пише SlavicSac.com.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті компанії-виробника безпілотного літального апарату, модель Phantom 2 Vision + може підніматися на висоту до 250 метрів і знаходиться в радіусі 500-700 метрів від оператора. Безпілотник може підняти в повітря портативну відеокамеру і не тільки знімати при температурі -40, а також транслювати відеосигнал онлайн. Управляється як з "Айфона", "Айпода", а також зі смартфонів на Андроїд.

"Дрон, який ви бачите на фото, призначений для фото- і відеозйомки, однак я вже знайшов можливість удосконалювати і навіть модифікувати їх, - розповів Микита, - сподіваюся, незабаром зробимо дрон, який зможе переносити, як мінімум, аптечки для поранених бійців, а в кращому випадку - наносити точкові удари по позиціях ворога! "

Вартість такого гаджета - $ 1000.

"В арсеналі українських добровольців є майже все, крім зброї. Так що доводиться креативити. Дрони можуть бути не тільки легальною зброєю, але також служити відмінним інструментом диверсії, - говорить каліфорнійський студент, - українській розвідці дійсно потрібні ці маленькі, непримітні "пташки", так як російські військові постійно використовують безпілотники російського виробництва над територією України. Я збираю гроші на дрони, а люди, в свою чергу, допомагають і навіть самі привозять свої літаючі іграшки".
Крім цього, український активіст збирає для армії амуніцію, медикаменти, теплі ковдри, термобілизну, каски, бронежилети, тепловізори і біноклі.

За його словами, "кожні два тижні в Україні відлітає 20-кілліграмова посилка з теплим одягом, касками, медикаментами та іншими потрібними речами".


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...