Польський університет скасував зустріч із послом Російської Федерації

Ягеллонський університет у Кракові скасував заплановану на 31 березня зустріч з послом Російської Федерації в Польщі Сєргєєм Андрєєвим

Таке рішення ухвалило керівництво університету.

Посол РФ мав виступити в рамках циклу «Ягеллонських дипломатичних зустрічей» і розповісти про зовнішню політику Росії. Частина студентів вишу та краківської інтелігенції закликала ректорат відкликати виступ, оскільки він був би недоречним з етичних причин. У соціальних мережах навіть створили спеціальні сторінки, які об’єднали противників запланованої зустрічі.

Серед протестуючих проти лекції російського посла був також сенатор Богдан Кліх, який написав у листі ректору Ягеллонського університету, що чимало поляків бачать у діях Росії загрозу для безпеки їхньої країни.

«Зустріч із послом Росії могла б відбутися, якби на неї був запрошений хтось із російських опозиціонерів. Інакше замість університетської дискусії, зустріч оже бути використана для пропагандистської діяльності», – вважає Б. Кліх.

Зрештою влада університету вирішила, що емоції, які виникли навколо зустрічі, можуть перешкодити проведенню заходу в прийнятому академічному характері, а це могло б закінчитися порушенням громадського порядку.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...