Російські ВНЗ покращили свої позиції у топ-800 кращих університетів світу

Московський державний університет імені М. В. Ломоносова потрапив на 161-те місце та розділив його з університетом Майамі. Торік у рейтингу 200 кращих університетів МГУ зайняв 196-е місце.

Рейтинг Times Higher Education - одне з найбільших світових досліджень академічної репутації. Відповідно до указу президента РФ, до 2020 року не менше п'яти російських університетів повинні увійти в сотню кращих у світі.

«Хоча в топ-800 кращих університетів увійшло менше російських вузів, ніж вузів інших країн БРІКС - Бразилії та Індії (по 17 від кожної), рейтинг у них вище: шість російських ВНЗ увійшли до 600 найкращих», - наголошується в повідомленні авторів дослідження.

Торік у рейтингу 200 кращих університетів МГУ зайняв 196-е місце.

Серед кращих університетів в рейтингу, крім МГУ, фігурують Санкт-Петербурзький Політехнічний університет Петра Великого, Томський політехнічний університет, Казанський Федеральний Університет, Національний дослідницький ядерний інститут «МІФІ», Новосибірський державний університет, Санкт-Петербурзький державний університет, Московський державний технічний університет імені Баумана, Московський фізико-технічний інститут, Національний університет наук і технології, Південний федеральний університет, Томський державний університет і Уральський федеральний університет.

Як ми повідомляли вчора, українські університети мають більш скромні позиції у рейтингу та потрапили до нього лише два вітчизняні виші.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...