ХНУРЕ став партнером одного з найбільших університетів Африки

ХНУРЕ уклав договір про співпрацю з Сіді Мохамед бен Абделла (Sidi Mohamed Ben Abdellah University) - державним університетом, розташованим у місті Фес (Марокко).


Університет Сіді Мохамед бен Абделла - один з найбільших в Африці, входить в топ-3 університетів Королівства. У ньому навчається близько 100 тис. студентів, серед них 12 тис. іноземних студентів, понад 100 лабораторій. До складу університету входить 13 інститутів і дослідницьких центрів. Сиди Мохамед бен Абделла плідно співпрацює з понад 100 університетами по всьому світу. ХНУРЕ - перший університет з України, який став повноправним партнером університету Феса.

Головна місія Університету - забезпечити освіту і наукові дослідження в галузі науки, техніки, економіки, соціальних, правових і людських ресурсів. Сьогодні університет займається комплексною програмою реформ, в рамках якої відкриває ряд сучасних спеціальностей для своїх абітурієнтів, а також займається створенням нових академічних і професійних можливостей для навчання.

В рамках співпраці з Харківським національним університетом радіоелектроніки будуть здійснюватися різні спільні академічні та освітні програми, отримання подвійного диплому; написання спільних грантових заявок; мобільність студентів і викладачів; спільні публікації, а також стажування  викладачів ХНУРЕ.

З боку Університету Сіді Мохамед бен Абделла угоду підписав президент - Омар Ассобхей і проректор з міжнародного співробітництва університету - мульхам Ель Беккай, з боку ХНУРЕ - проректор з науково-методичної роботи - Станіслав Ігнатьєв.

Харківський національний університет радіоелектроніки продовжує активну програму з міжнародного розвитку та позиціонування на ринку освітніх послуг.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...