Триває другий набір на навчання в Університеті інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві

Університет є одним з найпопулярніших серед українців вищих навчальних закладів Польщі та пропонує українцям стипендії, що покривають повну вартість навчання, і не співпрацює з посередниками, що дозволяє суттєво зекономити на вступі.


Офіс офіційного представника УІТМ – Освітньо-навчальний центр «Єврошанс» - знаходиться у Львові. Подати документи можна також і в інших містах України, зокрема в Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську чи Харкові.

Те, що університет не спіпрацює із посередниками, не означає, що студенти-першокурсники залишаються без нагляду впродовж першого курсу. Виш випрацював чудову систему адаптації студентів з інших країн. Працівники університету та опікуни-старшокурсники допомагають першокурсникам знайти житло, освоїтися в новому середовищі та подолати всі труднощі, пов’язані з легалізацією перебування в Польщі, наприклад з оформленням медичного страхування чи дозволу на проживання.

Стипендії для іноземців

Давно минули ті часи, коли для того, щоб навчатись за кордоном, потрібно було виграти лотерею. Університет інформаційних технологій та менеджменту пропонує студентам-іноземцям, що не мають карти поляка, унікальну мотиваційну систему – стипендії від початку навчання. Їх призначають за результатами  тесту IQ, що проводиться у Львові українською мовою наприкінці вступної кампанії. Пізніше можна постійно отримувати стипендію за успіхи в навчанні.

Безкоштовні курси польської мови

Мовного бар’єру в УІТМ не існує – тут розмовляють всіма необхідними мовами. Окрім цього, усі першокурсники перед початком навчання проходять двотижневі інтенсивні курси вивчення польської мови. Після них студенти з України впродовж першого курсу, окрім звичайних пар за розкладом, двічі на тиждень відвідують заняття з польської мови. На них вони вчать не лише граматику та нові слова, але й пізнають польську культуру.

Польща – це ідеальна економічна зона

«Мені дуже подобається в Польщі. Я однозначно розглядаю цю країну як свій дім на наступні принаймні 5-10 років», - розповідає Вадим Мельник, що вивчав Інформатику в УІТМ. Хлопцеві всього 22, а він вже є засновником двох фірм, що займаються виготовленням дронів та програмного забезпечення. Вадим вважає, що Польща – це ідеальна економічна зона. «Сюди надходять гігантські інвестиції від Європейського Союзу. Поруч є Україна, з якою можна співпрацювати. А вартість життя в Жешуві значно нижча, ніж у Варшаві, Кракові, Лондоні чи в інших європейських містах», - пояснює хлопець. Окрім цього, він зауважує, що ментальність поляків мені дуже українській, що теж дуже важливо для пришвидшення адаптації в новому середовищі. «Я мав змогу порівняти Польщу із Західною Європою, бо провчився за обміном семестр в Іспанії. Можу сказати лише одне: в Іспанію можна приїхати відпочити, а от для життя я б обирав Польщу», - радить Вадим Мельник.

Другий набір на навчання в УІТМ – це останній шанс в цьому році вступити на навчання до європейського вузу і розширити свої горизонти. Обери напрям навчання!

Не знаєш, який факультет обрати? Пройди тест!


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...