Відбулася доменна конференція UAdom

2 грудня 2011 в Києві пройшла перша всеукраїнська конференція реєстраторів доменних імен та адміністраторів публічних доменів - UAdom, яку організувала компанія "Хостмастер".


Захід було приурочено до 19-річчя домену. UA та 10-річчю ринку реєстрації доменів в Україну і складалося з чотирьох секцій, які охопили такі важливі аспекти доменної індустрії, як маркетинг, технології та правові питання.

Відкрила конференцію директор "Хостмастера" Тетяна Долинська, яка привітала учасників UAdom. Керівник департаменту розробки та впровадження "Хостмастера" Світлана Ткаченко розповіла про результати і досягнення компанії. Гостя з Латвії Катріна Сатакі (NIC.LV) поділилася досвідом роботи латвійського ринку і розповіла про його становленні і лібералізації. Антон Трифонов (1Gb.ua) поділився досвідом співпраці реєстраторів і адміністраторів, які проходять в рамках робочих груп спрямованих на обговорення нового Положення про домен. UA. Юрій Каргаполов (УМІЦ) говорив про багатостороннє партнерство при адмініструванні ccTLD. Адміністратор домену. UA Дмитро Кохманюк виступив з доповіддю "Перспективи розвитку національного домену Україною".

Маркетингову секцію відкрила керівник відділу по роботі з клієнтами "Хостмастера" Тетяна Форсюк, яка призвела статистику по українським доменів і реєстраторам. Про практику прийому онлайн-платежів у роботі реєстраторів повідав В'ячеслав Черкашин (PROhosting.ua). Марина Корецька (NIC.UA) розповіла про те, що треба більш активно розвивати домен. UA. Як правильно зробити контекстну рекламу для реєстраторів доменних імен поділився Юрій Красновський (Meta.ua). Євген Шерман (Freehost.ua) на прикладі своєї компанії розповів про трудові будні українських реєстраторів. Максим Сіренко поділився про те, як все починалося і до чого прийшли при адмініструванні рівненського публічного домену rovno.ua / rv.ua.

У технічній секції UAdom копірайтер «Хостмастера» Ірина Бохно розповіла про "IPv6 майстерні", як середовище спільної творчості інженерів різних компаній. Керівник департаменту НДДКР Василь Долматов поділився досвідом в роботі з DNSSEC. Дмитро Кохманюк розповів учасникам конференції про тестування DNSSEC в домені. UA.

Далі відбулася історична подія - відбулася церемонія генерації ключів DNSSEC для національного домену України. UA.

Юридичну секцію відкрив Микола Пономарьов ("Солодко і партнери") з доповіддю "Особливості вирішення спорів, що виникають у зв'язку з порушенням окремих прав при реєстрації та використанні імен доменів в судовому порядку". Інформацією про "Торгові марки у світі доменів" поділилася Ірина Фірсова (Vlasnyk.ua). Олена Сотник ("Солодко і партнери") розповіла про суб'єктів доменних спорів, які переваги і недоліки існують в основних способах розв'язання доменних спорів.

UAdom дав можливість учасникам доменного ринку зібратися разом, щоб обмінятися досвідом, обговорити проблеми, перспективи розвитку та взяти безпосередню участь у формуванні майбутнього в українському сегменті мережі Інтернет, зокрема в національному домені Україні. UA.

За матеріалами blog.imena.ua


Останні новини