Facebook збирається запустити власний сервіс пошуку роботи і підбору персоналу

Соціальна мережа Facebook постійно намагається придумати щось нове, і навіть якщо не нове, то взяти те, що є, і зробити з цього чогось черговий сервіс. Так, днями стало відомо, що Facebook працює над сервісом пошуку роботи і підбору персоналу.


Сервіс буде збирати відповідні оголошення з інших ресурсів, і надавати дану інформацію для користувачів Facebook. Само собою, такий сервіс просто приречений на популярність, оскільки із сотень мільйонів користувачів цієї соціальної мережі кілька десятків мільйонів явно скористаються наданою можливістю шукати роботу або співробітників, не покидаючи Facebook.

Таким чином, ця соціальна мережа може стати ну дуже серйозним конкурентам таким гігантам, як LinkedIn і деяким іншим схожим ресурсів (наприклад, дошках оголошень, які не беруть участь в проекті Facebook). Відомо, що, принаймні, три сторонніх сервісу пошуку роботи та працівників братимуть участь у проекті. Це BranchOut, Jobvite, and Work4 Labs. Запуск нового сервісу може відбутися на початку серпня цього року. Цікаво, що Facebook поки не планує монетизувати сервіс. Пізніше, мабуть, спроби монетизації все ж зроблять.

Поки що жоден з передбачуваних учасників нового проекту не прокоментував новину про появу сервісу з пошуку роботи та вакансій від Facebook. Тим не менш, джерело інформації досить надійний - йому, в усякому разі, довірився ресурс WSJ.

На жаль, складно зараз сказати, як буде виглядати і працювати новий сервіс. Чи буде це інтегрований фід з вакансіями, на який може підписатися будь-який користувач Facebook, або ж це буде окрема рубрика, поки незрозуміло. Такий сервіс є логічним продовженням партнерства Facebook c Міністерством праці США, договір же про співпрацю між цими двома організаціями був укладений в жовтні минулого року. На момент укладення договору про співпрацю було заявлено, що «партнерство допоможе розробити систему, коли оголошення про роботу поширюються настільки масово, наскільки можливо, причому безкоштовно для всіх».

На даний момент ринок «кадрової індустрії» оцінюється приблизно в 4,3 мільярда доларів, так що працювати тут є над чим. Ну, а Facebook, при бажанні, зможе стати одним з лідерів ринку.


Останні новини