ЄДЕБО – це державний освітній електронний реєстр – коментар заступника директора ДП «Інфоресурс»

Єдина державна електронна база з питань освіти – це, фактично, державний реєстр, із яким працюють системи автоматизації роботи приймальних комісій навчальних закладів.


Саме з ЄДЕБО взаємодіє система електронної подачі заяв для участі у конкурсному відборі. Крім того, ЄДЕБО забезпечує статистичними даними Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, інформаційно-пошукові системи, мас-медіа. Про це повідомила заступник директора ДП «Інфоресурс», яке відповідає за функціонування ЄДЕБО, Оксана Бєлік, повідомляє ІА «Наголос».

«У ЄДЕБО зібрані документи про отримання загальної освіти, дані Українського центру оцінювання якості освіти, усі відомості про навчальні заклади України. З Єдиною базою даних працюють системи автоматизації роботи приймальних комісій навчальних закладів. Крім того, Єдина державна електронна база виконує функції збереження, захисту та верифікації персональних даних, відповідно до вимог чинного законодавства», - розповіла О. Бєлік.

За її словами, усі вищі навчальні заклади, які працюють з Єдиною базою, отримали  захищене з’єднання користувачів зі своєю системою. «Усі роботи проводилися згідно з вимогами чинного законодавства в сфері технічного захисту інформації та захисту персональних даних», - підкреслила працівник «Інфоресурсу».

Відео:


Останні новини