Cвітові поставки планшетів у другому кварталі цього року скоротилися на 15%

Як повідомляють тайванські аналітики, у другій чверті поточного року ODM / OEM-виробниками було поставлено міжнародним вендорам 20,07 мільйона планшетів, що на 14,9% менше показників попереднього кварталу.


З цієї кількості апаратів поставки iPad склали 15 млн пристроїв (на 11,8% менше попереднього кварталу), а інших - 5,1 млн (на 23,1% менше).

Джерело повідомляє, що переважна більшість планшетів для світового ринку в даний час проводиться тайванськими компаніями за контрактом - 84% всіх пристроїв, відвантажених за минулий квартал. З числа відвантажених апаратів технологію сенсорної панелі OGS (one glass solution) використовують лише 750 000 або 3,7% пристроїв, решта ж оснащуються сенсорними панелями GG (glass-glass) або GFF (glass-film-film).

Також досить цікаво, що зростання поставок планшетів за перше півріччя досяг вражаючої відмітки в 89% в порівнянні з тим же періодом попереднього року, причому для iPad показник виявився ще вище цього усередненого значення - 93%, і помітно нижче для планшетів інших компаній 34%.


Останні новини