У майбутньому американці заселять Землю кіборгами

Фахівці ВПС США представили свій погляд на завтрашній світ. Як і належить військовим, вони бачать світ небезпечним непередбачуваним місцем, але при цьому не можуть сказати про ці небезпеки нічого певного.


На відеоролику ВПС США, названому "Ласкаво просимо в 2035 рік ... Час сюрпризів", наочно показаний темп прогресу і тенденція до стирання кордонів між людиною і машинами.

 

Цей процес йде все швидше і швидше, поки різниця між людиною і машиною не зникне зовсім, давши початок кіборга - новому поколінню жителів нашої планети. На думку футуристів, соціальні медіа є важливим етапом на шляху до цієї антиутопії, хоча, втім, можливо для когось це навпаки - утопія.

Відеоролик - це частина зусиль військових в рамках програми Blue Horizons, яка передбачає щорічну підготовку серії доповідей з передрікання технологій майбутнього. Blue Horizons повинна визначити, як у найближчі 20 років будуть виглядати повітря, космос і кіберпростір. Військові повинні передбачати, як технологія змінить нашу цивілізацію, і як у цей процес буде залучена та або інша сторона і окремі люди.

В цілому відео задає настрій, відповідне досить похмурою цитаті Ейнштейна, яка винесена в початок ролика: "Технологічний прогрес як сокира в руках патологічного злочинця". На графіку представлені все більш витончені технології, які сходять по кривій від 1500-х років до 2035 року.

При цьому футуристи з Blue Horizons, вважають, що можуть досить точно передбачити, які саме технології будуть впроваджуватися в повсякденне життя, наприклад, чіпи імплантовані в мозок. Однак наслідки нового етапу прогресу не може передбачити ніхто, що створює певні побоювання.


Останні новини