Нове ПЗ дозволить керувати планшетом або смартфоном поглядом

Данська компанія The Eye Tribe планує створити оригінальне програмне забезпечення, яке дозволить управляти різними функціями і додатками для мобільних телефонів і планшетних комп'ютерів з допомогою руху очей.


Новий софт обіцяє зробити користування мобільними пристроями набагато зручнішим. Наприклад, з'явиться можливість управляти персонажем відеогри, швидко переміщаючи погляд, а електронна книга буде сама визначати, коли пора перевертати сторінку.

На створення даного софта компанія з 5 осіб отримала чималі гроші - 800 тис. дол Компанія планує випустити технологію на безоплатній основі, а значить - їй зможуть скористатися інші компанії, в тому числі Samsung, Google і Microsoft. Таким чином, у разі успіху проекту нова технологія може поширитися досить швидко.

В даний час ентузіасти з The Eye Tribe розробили прототип системи управління смартфоном за допомогою погляду. Правда, поки для роботи з сучасними планшетами та смартфонами потрібно невеликий окремий блок з відеокамерою і ІК-світлодіодом, але розробники впевнені, що наступне покоління пристроїв обійдеться тільки програмним забезпеченням, тобто в мобільниках і планшетах будуть все необхідне вбудоване обладнання.


Останні новини