Інженери винайшли більш ефективну форму сонячних панелей

Провідні інженери світу в галузі енергозбереження стверджують, що конусоподібні сонячні панелі в 20 разів ефективніше звичайних плоских сонячних панелей.


На сьогоднішній день сонячні панелі, які є альтернативним джерелом енергії, що допомагає виробляти електрику, вже не рідкість. Їх повсюдно використовують по всьому світу як в побутових, так і у виробничих цілях. Однак, як ви могли помітити, всі ці фотовольтаічние панелі є плоскими.

Однак індустріальна команда дизайнерів компанії Nectar Design провели експеримент, створивши не плоскі, а конусоподібні сонячні панелі. Виконавши потім тестування своїх нових панелей і порівнявши їх із звичайними плоскими сонячними панелями, дослідники з'ясували, що конусоподібні панелі є в 20 разів ефективніше плоских.

Свою інноваційну розробку, дизайнери назвали Spin Cell. Ефективність їх конусоподібних сонячних панелей дизайнери пояснюють тим, що концентрація фотовольтаічних осередків на поверхні конуса набагато вище, ніж на звичайній плоскій поверхні.

Фотовольтаічние осередку в конусоподібних сонячних панелях встановлені під нахилом 56 градусів. Завдяки цьому, другі набагато більш довговічніший. Як пояснюють автори продукту Spin Cell, температура на плоских сонячних панелях може досягати 127 градусів і поступово приводити до виходу панелей з ладу (вони просто можуть почати плавитися під впливом високих температур). На відміну від плоских панелей, температура на конусоподібних панелях з використанням кольорового затемнення не перевищує 35 градусів Цельсія, що дозволяє значно продовжити термін служби цих панелей.


Останні новини