Олександр Попов відвідав найбільший в Україні науково-дослідний центр IT-технологій

Голова КМДА Олександр Попов відвідав центр Науково-дослідних та дослідницько-конструкторських робіт компанії «Samsung Electronics Україна», який розташований у Києві.


Відкритий у 2009 році, нині він найбільший в Україні та претендує на першість в країнах СНД та східної Європи. Наразі тут працюють понад тисячу українців, передусім кияни, молоді ІТ-фахівці. А прямі інвестиції центру в економіку міста склали 46 мільйонів доларів США за період з 2009 до 2012 року.

Олександр Попов оглянув приміщення центру, ознайомився з напрямками його роботи та обговорив з керівництвом установи перспективи розвитку ІТ-галузі на теренах української столиці.

«Київ зацікавлений у розвиткові інноваційної галузі як з точки зору економіки міста, так і соціальної сфери. Такі центри дають можливість молодим київським ІТ-фахівцям отримувати добре оплачувану роботу з високим рівнем соціального захисту в рідному місті, а не шукати її за кордоном. Тож місто завжди буде надійним партнером для таких центрів і завжди підтримуватиме їхній розвиток», – наголосив Олександр Попов.

У планах розвитку НДДКР – протягом 2 років збільшити кількість працівників до 2 тис. Має зрости і розмір інвестицій.

У свою чергу директор Центру НДДКР Йонг Юн Кім подякував очільникові столичної держадміністрації за увагу до роботи Центру і висловив сподівання щодо подальшої співпраці.


Останні новини