Новий сервіс для українських науковців у вільному доступі

Новий сервіс «Fly Elephant», розроблений студентами і співробітниками Центру суперкомп'ютерних обчислень і вільного програмного забезпечення (Іллічівський інститут ОНУ імені І.І. Мечникова), незабаром допоможе вченим виконувати онлайн точні дорогі обчислення легко і безкоштовно.


«Ми створювали наш сервіс, в першу чергу, для наукових цілей, - відзначив основний розробник, молодший науковий співробітник фізичного факультету  ОНУ Дмитро Сподарець. - Ми хочемо дати можливість вченим за допомогою приємного веб-інтерфейсу користуватися такими сучасними технологіями, як GRID і хмарні обчислення. Сервіс матиме великий каталог спеціалізованих програм. Це дозволить виконувати будь-які розрахункові завдання, спираючись на вже готові рішення, а не витрачати час на черговий винахід «велосипеду».
Проект «Fly Elephant» увійшов до трійки кращих українських стартапів на «Startup Weekend Kyiv II». Науковий колектив університету зможе випробувати сервіс найближчим часом.

Як розповів директор Іллічівського інституту ОНУ професор Григорій Драган, співробітникам Центру на чолі з Дмитром Сподарцьом активно допомагають в роботі студенти комп'ютерних спеціальностей університету.

Центр запрошує всіх активних студентів до співпраці над новими проектами. Адреса для зв'язку - m31@onu.edu.ua .

За матеріалами прес-служби ОНУ імені І.І. Мечникова


Останні новини